Vylepšení bazénu pro letošní léto

Pokud jste majitelem bazénu, pravděpodobně jste čekali celý rok na příležitost k odpočinku u bazénu. A pokud opravdu chcete nejvíce využít letní sezónu, je zde několik bazénových funkcí, o kterých byste mohli uvažovat.

Bazény jsou již dlouhou dobu v zahřátém podnebí oblíbené a ve svém vývoji zažily dlouhou cestu. Oáza na vašem dvorku či v zahradě může znamenat mnohem víc než velkou díru v zemi. Pokud jste připraveni k inovacím, podívejte se na tyto bazénové funkce.

Tip: Stavba bazénu svépomocí

Zdroj tepla

V teplém letním dni se chystáme často relaxovat ve svém bazénu. Je tu ale nový problém s rozdílem denních a nočních teplot. Když přijde čas skočit do bazénu, chladný večerní vzduch není ideální. Instalace ohniště či krbu poblíž hrany bazénu v podstatě zaručuje, že váš bazén budete více využívat. V blízkosti můžete postavit posezení a vytvořit skvělé prostředí pro letní večery, které si můžete vychutnat s přáteli a rodinou.

Police Baja

Proč jsou Baja police jedním z nejpopulárnějších bazénů v roce 2018? Je to jednoduché. Tato zvýšená část vašeho bazénu vám dává možnost vychutnat si vodu bez nutnosti mokrých vlasů. Police Baja jsou známé jako sluneční poloha nebo opalovací police, ideální v době, když chcete relaxovat ve vodě, ale stále si chcete vychutnávat sluneční teplo.

Integrovaná terénní úprava

Chcete-li, aby váš bazén byl svěží a tropický, vyhovuje vám asi představa, že musí být obklopen kameny nebo betonem. Přineste svou krajinu až k okraji bazénu, aby se voda spojila s porostem na dvorku a zahradou. Díky svému terénnímu uspořádání a designu bazénu bude váš bazén jako integrovaná oáza.

Vodní prvky

Úžasné je přidání další vody do vody stávající. Síla vodního prvku by neměla být přehlížena. Existuje několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při přidávání tekoucí vody k okraji vašeho bazénu. Může to přispět k upevnění vaší atmosféry. Váš dvůr i zahrada bude více moderní a elegantní. Vylepšený o tekoucí vodu vám dodá organický pocit. Voda padající z kaskádovité skály do bazénu způsobí, že váš bazén bude rozšířením přírody. Tekoucí voda také přehluší hluk z okolí.

Zdroj: freshome.com

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *