Nejdražší záchody světa

Představte si, že jste výstřední milionář, který utrácí miliony za první čísla komiksů, skupujete domy sousedů jen proto, abyste je zbourali a měli z balkónu lepší výhled a tajně spřádáte plány na ovládnutí planety. Nechte tuto představu naplnit svoji mysl a pak se zamyslete, kam byste se jako tato persóna chtěli po ranní kávě a bohaté snídani v posteli jít vyprázdnit, než budete muset pospíchat na další účast v porotě miss mokré triko. Pokud nevíte, máme pro vás tři tipy.

Hang Fung Gold

V hongkongském klenotnictví Hang je k vidění mísa, která je komplet vyrobená ze zlata. Sice díky  vysoké tepelné vodivosti zlata nebude posezení zas až tak příjemné, ale fakt, že i vaše exkrementy odcházejí zlatou mísou vám dá až božský pocit, který je jedna z mála věcí, které vás na téhle planetě ještě těší. Za těch zanedbatelných 100 milionů korun to určitě stojí.

Toaleta na ISS

Bezkonkurenčně nejdražší toaletou, kterou si vůbec lze přát použít, je ta na mezinárodní vesmírné stanici ISS. Její vývoj je výsledkem americko-ruského projektu, který skvěle vyjadřuje mezinárodní vzájemnost a naději, že to, co mají společné jistě předčí to, co mocnosti rozděluje. Elon Musk je modelem výstředního boháče, který již jistě nejednou zatoužil svoji ranní chvilku strávit na tomto výdobytku moderní technologie v ceně 380 milionů…

Neorest 600

Neorest 600 je špičkou v luxusu a chytrých systémech, je to formule mezi záchody, oproti kterému drahé designové kombíky vypadají jako oprýskané tráboše. Modelovým výstředním milionářem, který na něm bude s oblibou po ránu vzdychat je milionář misantrop, který nerad uklízí a nesnese přítomnost služebnictva. Norest šestikilo udělá skoro všechno. Když se k němu přiblížíte, vyzývavě zvedne prkénko, dle váhy usedajícího uživatele pozná o koho se jedná a nastaví předvolenou teplotu vody v integrovaném bidetu. Umí také přehrávat muziku od relaxační klasiky až po svižnější serenády. Poté, co skončíte svoji produkci se sám zaklopí a spláchne. Neorest má chytré senzory, které vyhodnotí váš hrubý domácí produkt a pomocí otočných trysek provede zevrubné samočištění. Umí také čistit vzduch, díky čemuž zamezí tomu, abyste se dali sami před sebou na útěk. Kolik tenhle záchodový sporťák stojí? Vězte, že tohle svezení vás bude stát cca.150 000 korun.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *