12 tipů jak zařídit dětský pokoj pro kluka

Přemýšlíte, jak zařídit pokoj pro dospívajícího chlapce? Chlapci potřebují místo pro své sny, které se netýkají pouze spánku, ale s ní se ve dne.

Jde o vlastní místo, kde je nepořádek vítán, takže celá místnost musí být příjemná i v tom chaosu. Čistý a uklizený, ale zároveň dostatečně chlapský příbytek. Může vypadat jako, jako velké letadlo, rychlé auto, sportovní kout, cesta do vesmíru i herní kout. Podívejte se na naše nápady pro dospívající chlapce.

Tip: Jak opticky zvětšit interiér

Moderní ložnice útočiště pro kluky od Harrell Remodeling z Mountain View, Kalifornie. Úplně super čelní deska, knihovna a modrá křesla, která dodávají pokojům krásu.

Máte dvojčata? Tato moderní ložnice s vlastními palandami a moderním kachlovým kobercem je ideální pro vaše chlapce. Je vzdušná a pestrá. Lisa Rubensteinová v “designu reálných pokojů”.

Snažíte se mít zodpovědného dítě? Mít uspořádanou ložnici pro svého malého chlapce je dobrý začátek. Tahle má spoustu úložného prostoru (všechny tyto zásuvky pomáhají skrývat nepořádek) a moderní nábytek s jediným lůžkem vše doplní.

To je pravděpodobně nejchytřejší nápad pro dospívající kluky. Geometrický koberec, patrová postel s gaučem pod sebou. Není to jen elegantní, ale i funkční, protože se ušetří spousta místa, pokud máte na malý pokoj.

Máte místnost v podkroví a myslíte, že by to mohlo být správné místo pro novou ložnici? Naprosto správně. To by mělo být docela inspirativní. Zvolte bílou barvu, přidejte nějaká zrcadla, aby celá ložnice vypadala větší.

Nechce se vám do současného nábytku a dalších moderních vymožeností? Pak byste měli zvážit inspirovanou pláž pro vaše dítě. Velká tapeta a recyklovaný dřevěný nábytek jsou přesně to, co bude potřebovat.

Zkuste odstín Navy modré, černé a bílé, šedé nebo hnědé, to je to, co lidé obvykle používají při tvorbě místností svých teenagerů. Zde je příklad, že žlutá ložnice může být stejně vhodná.

Kontrast. V těchto ložnicích najdete úžasný kontrast – červené závěsy a postel, spolu s černými kusy nábytku. Perfektní kombinace barev.

Váš malý kluk je vášnivý hráč mnoha druhů sportů? Jste šťastný rodič, který nezvažuje, kolik času stráví před svým počítačem v těchto dnech. Dejte sport do ložnice? Poličky ze skateboardu jsou docela kreativní. Nemyslíte?

Giessegi je italská společnost zabývající se nábytkem, která má několik nápadů pro vašeho dospívajícího syna. Rádi používají jasné barvy a kladou velký důraz na funkčnost, ne jen na vizáž.

Vsaďte na design moderní minimalistické ložnice pro kluka.

Máte víc dětí, zvolte patrové postele.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *