Zahradní domky na každou zahradu

Zahradní domky se hodí na každou zahradu. S nimi můžete prožít na zahradě jaro, léto i podzim, i když vám zrovna nebude přát počasí. Během zimy je pak využijete jako domky na nářadí. Splňte si proto své přání a pořiďte si nový zahradní domek. I díky zahradnímu domku je zahrada mnohem útulnější. Na trhu jsou dnes dřevěné zahradní domky všech velikostí určené pro nejrůznější účely. Vyberte si dřevěný domek přesně podle svých představ a potřeb. Klidně to mohou být i luxusní domky pro náročné uživatele. Právě domky Herold jsou perfektní volbou pro každého klienta.

Tip: Zazimování zahradního domku

Zahradní domky

Zahradní domky s sebou přináší velké spektrum praktického využití. Menší zahradní domek dobře poslouží k uložení zahradního nářadí, grilu, grilovacích potřeb a bazénové techniky. Do větších domků dáte zahradní techniku, sekačku na trávu i jízdní kola. Budete mít vše po ruce na jednom místě. Pokud často trávíte čas na zahradě s rodinou a přáteli, dřevěný domek vám poslouží i jako příjemné stinné místo třeba u bazénu, když paří slunce, nebo jako domek pro děti na hraní. Mohou to být i luxusní domky s terasou, hezkými okny a pěknými dveřmi. Takové dřevěné domky a dřevěné chatky pak skvěle slouží k rekreaci. Můžete si je vybavit podle vlastních potřeb a na zahrádce pak třeba i velmi pohodlně nocovat.

Dětské domečky a hračky Bruder

Děti určitě ocení dětské domečky. Dopřejte jim tak vlastní prostor na hraní, který bude jen jejich. Aby si v domečcích měly děti s čím hrát, pořiďte jim důmyslné modely aut, vozidel traktorů i náklaďáků. Hračky Bruder, to je německá značka s dlouholetou tradicí. Propracovanost a reálné zpracování modelů nadchne kluky i jejich tatínky. Na přívěscích jsou malé modýlky, které jsou většinou rozebíratelné pomocí přiloženého nářadíčka a jsou určeny pro děti od 4 let. Další výrobní řadou Bruder je RoadMax, která je určena pro ty nejmenší děti od 2 let a je vysoce odolná. Nejrozšířenější řada je Profi-série. Všechny modely jsou v přesných kopiích svých reálných předloh.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *