Vánoční dekorace venkovní – Inspirace

Pokud si nedokážete představit vánoční svátky bez výzdoby, zkuste si letos vyrobit krásně vyzdobený a osvětlený dům, balkon či zahradu sami. Nechte se inspirovat a vytvořte si letos dokonalou vánoční venkovní výzdobu kolem svého domova.

Venkovní vánoční výzdoba osvětlením

Vánoce se neobejdou bez vánočního osvětlení. Nostalgickou předehrou každého nadcházejícího vánočního období je dokonalá a pečlivá příprava, která by měla být naplánována do posledního detailu. Rozmyslete si, kam všude přijde vánoční výzdoba a vánoční světa. Někdo si vystačí se svítícím stromečkem. Krásné venkovní osvětlení ale dodá Vánocům nádherné kouzlo.

Solární osvětlení a LED diody

Zahradní světelný řetěz s bílými LED diodami se solárním panelem, baterií a blikající funkcí vás finančně nezrujnuje. Navíc se sám po setmění rozsvítí.

Solární světelná síť

Solární světelná síť vydrží svítit až 8 hodin a ozdobí balkon, živý plot, nádoby na terase i květináče v okně. Má úžasné kouzlo a snadno se instaluje.

Solární LED svítidla

Solární LED svítidla můžete zapíchnout do truhlíků za oknem, do květináčů na terase i do záhonů na zahradě, třeba podél příjezdové cesty k domu.

Svítící ledové rampouchy

Rampouchy či krápníky doplněné LED diodami jsou symbolem luxusu, krásy a elegance. Dají se zavěsit na balkon, terasu, na okapy, parapety i stromy. Oceníte jejich úžasný nádech do modrého odstínu.

Meteorický déšť s LED diodami

Vsaďte letos na meteorický déšť s LED diodami. Jeho kouzlo prostě nemá chybu. Efekte je prostě dokonalý.

Vánoční světelné dekorace

Svíticí vánoční dekorace jsou tou nejdůležitější třešničkou celé naší výzdoby. Znáte třeba akrylové světelné koule a kužely? V nabídce jsou v různých velikostech. Rozmístěte je na záhon, terasu, balkon i okenní parapet a výsledek bude jedinečný.

Vánoční holografické 3D lucerny

Zahalte venkovní prostor do světla holografických 3D luceren a romantický styl Vánoc bude dokonalý. Nechte se pohltit atmosférou Vánoc.

Vánoční věnec na dveře

Kromě zářivých dekorací, které vyniknou až v době, kdy se setmí, dejte na dům něco, co potěší vás i vaše kolemjdoucí i přes den. K Vánocům neodmyslitelně patří motiv vánočního věnce. Vybírat můžete z různých velikostí, materiálů i barev. Pokud máte alespoň trochu volného času, můžete si vyrobit i vlastní adventní věnec na dveře.

Vánoční hvězda na dveře

Nechcete mít na dveřích vánoční vědec jako všichni kolem? Dejte si na ně letos vánoční hvězdu. Mohou být plastové, přírodní, třpytivé i se zabudovaným osvětlením. Pokud máte alespoň trochu času, můžete si vyrobit i vlastní hvězdu.

Skleněné baňky do oken

Jistě už jste někdy viděli na vánočních trzích obrovské foukané baňky s úchvatnými motivy zasněžené krajiny, které jsou na Vánoce jako stvořené. Dejte si je do okna.

Venkovní vánoční truhlíky

Vánoční ozdobou, kterou nikdo nepřehlédne, je vánoční truhlík. Venkovní vánoční truhlíky jsou opravdu krásné. Variant, jak mohou vypadat, je spousta. Kouzelně vypadají ty se sněhovým posypem či vločkami, mohou být přírodní, barevné, se šiškami, větvičkami a baňkami, nebo třeba osvětlené. Venkovní světla vybírejte podle stupně krytí, nejčastěji IP 44 a více.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *