Dřevěné sochy

Jaké jsou dřevěné sochy motorovou pilou? Posuďte sami

Dřevěná socha umí být velmi originálním a hlavně luxusním dárkem. Takovou dřevěnou sochou nikdy nic nezkazíte. Každá z nich je naprostý ručně dělaný originál. Darujte raději místo všech zbytečností krásnou dřevěnou sochu, která si vždy najde své zcela unikátní místo. Pokud tedy sháníte vhodný dárek a chcete kohokoliv z přátel či blízkých osob opravdu překvapit a přinést potěšení, určitě se vám bude hodit jako dárek pěkná socha. Darujete tak krásnou unikátní památku. Můžete si být jisti, že nikde zcela identický kousek prostě nenajdete.

Na zakázku vyrobené dřevěné sochy motorovou pilou

Máte v hlavě svůj báječný nápad, kterému chcete dát tvar a nechat jej přenést do dřeva? Pokud nemáte vlastní sílu či odvahu pustit se sami do díla, nabízím vám své ruce jako nástroj výroby unikátu podle vaší fantazie. Spolu můžeme vytvořit jedinečné dílo v podobě dřevěné sochy motorovou pilou. Nebráním se žádnému námětu ani velikosti sochy. Můžete mi zaslat fotku či obrázek a já podle něj vyrobím dekoraci přímo na míru. Pro inspiraci se podívejte na hotová díla, můžeme si projít fotografie realizovaných výtvorů a dřevěné sochy.

Dřevěné sochy 2

Zahradní sochy

Svým zahradám, terasám, atriím, dvorkům i domům lze dát zcela nový vzhled. Zahradní sochy motorovou pilou mohou splňovat vaši představu. Nejprve po zadání vaší zakázky proběhne mezi námi komunikace a určitě si hned na začátku vzájemně ujasníme všechny detaily. Dohodneme si přesné rozměry budoucího hotového díla, typ dřeva i lazury. Velmi rád například používám modřín. Jde o mnohem tvrdší dřevo než smrkové a projeví se to i na životnosti dřevěné sochy.

Na celkový vzhled dřevěné sochy nabízím také různé druhy konečného ošetření a nátěrů. Ty jsou nutné zejména proti působení všech nepříznivých klimatických i vnějších vlivů. Odlišují se podle budoucího umístění zahradní sochy. Je důležité, zda bude určena pro interiér či exteriér, a zda bude pod střechou nebo úplně venku. Dřevěné sochy určené pro vnitřní použití dělám více vybroušené a ty venkovní musí mít zase naopak mnohem kvalitnější lazuru s vyšší odpudivostí hlavně proti vodě. Před začátkem práce proběhne také cenová kalkulace, která se během procesu výroby dřevěné sochy nezmění. Vaší fantazii tak spolu dáme fyzický dřevěný tvar.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *