Hledáte nové bydlení v Praze? Projekt Malý háj vás ohromí!

Praha se každý rok rozroste o několik tisíc obyvatel, nejen díky nim roste poptávka po moderním bydlení. Uspokojit se ji snaží hlavně developerské společnosti. Jedním z nejzajímavějších počinů poslední doby je projekt Malý háj. Jeho koncept překvapuje, provokuje a absolutně uspokojí všechny, kdo touží po velkoměstském stylu života.

Když se snoubí moderna s přírodou a vy v ní můžete bydlet

V rámci projektu vzniknou nové byty v Praze 10 a de facto i nová rezidenční čtvrť. Mezi největší lákadla patří moderní koncept budov i bytů. Postaveno bude celkem 140 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Největší byty budou mít velikost obytné plochy až 119 m2. Budou k nim patřit balkony nebo lodžie, v plánu se počítá s vybudováním dostatečného počtu venkovních i zastřešených parkovacích míst.

finep

Na všechny byty bude poskytnuta záruka 3 roky. Plánované novostavby v Praze bodují i lokalitou. Budoucí rezidenti si užijí těsné spojení hned se dvěma parky (Hrušov a Říčanka), nedaleko jsou i cyklostezky, v místě budou navíc vybudovány relaxační zóny a na nich bezpečná hřiště pro děti. Lokalita nabízí i perfektní napojení na pražský okruh, v místě se nachází zastávky autobusů, rychlé spojení s centrem skrze MHD není problém.

finep 2

Prodává se rychle!

Projekt Malý háj má nejlepší předpoklady k tomu, aby se stal jedním z nejúspěšnějších vůbec. Prodej bytů v Praze v rámci tohoto projektu byl již zahájen. Zájem je značný. O byty jeví zájem i investoři, předpokládá se, že ceny nemovitostí v této atraktivní lokalitě rychle porostou. Chcete bydlet v Praze? Nepropásněte tuto šanci! Pokud ještě nemáte jasno ve financích, co nejdříve zajděte do banky. Nový zákon o spotřebitelském úvěru půjčování změnil (v čem konkrétně se dozvíte zde), delší je hlavně proces vyřízení. Jednejte včas!

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *