Zabezpečení domu je nedílnou součástí účinné ochrany vašeho zdraví i majetku

Zabezpečení domu je základní stavební kámen pro ochranu vaší rodiny a vašeho majetku. V dnešní době bychom kvalitní zabezpečení domu neměli opomíjet. Ochrání nás totiž nejen před zloději a výtržníky, ale dokáže upozornit také na živelné pohromy a jiné katastrofy. Proč zvolit elektronické zabezpečení domu a jak vám může pomoci?

Proč zvolit elektronické zabezpečení domu?

Svoji domácnost byste kromě mechanické ochrany měli zabezpečit také elektronickým zabezpečením domu. V dnešní době jsou krádeže a vloupání doslova na denním pořádku. Cítit se bezpečně ale nemusí být vzácností, pokud zvolíte vhodnou formu ochrany. 

Právě investice do vhodného zabezpečení domu se vám v porovnání s případnými škodami při vloupání vyplatí přibližně trojnásobně. 

Pokud jste vloupání zažili na vlastní kůži, jistě víte, jak moc by vám tenkrát zabezpečení domu pomohlo. Bezpečí je zkrátka k nezaplacení! Máte-li elektronicky zabezpečenou domácnost, můžete navíc získat slevu na pojištění domácnosti.

Elektronické zabezpečení domu jako aktivní ochrana

Mnoho lidí používá k zabezpečení domu pouze mechanické zábrany, které výtržníky sice zpomalí, ale obvykle neodradí. Zkušený zloděj si totiž poradí s ledasčím, a většinou váš majetek ještě více, a navíc zbytečně, poškodí. 

Elektronické zabezpečení domu ale dům skutečně aktivně ochrání. Spolehlivý zabezpečovací systém jako první zpozoruje pokus o vniknutí do domu a tuto informaci přenese do PCO (Pult centralizované ochrany), resp. do nepřetržitě obsluhovaného dohledového centra, kde operátoři okamžitě jednají podle zásahového plánu. Vyšlou na místo motorizovanou zásahovou jednotku, informují kontaktní osoby klienta a přivolají na místo policii i další záchranné složky, se kterými běžně komunikují. 

Včasná reakce na pohyb nežádoucích osob, nebo vznikající požár zvyšuje šanci na zabránění vzniku druhotných škod, nebo zachycení pachatele s ukradeným majetkem. Jak ale vybrat vhodné zabezpečení domu? Bezpečnostní agentura Pro Security vám vytvoří návrh zabezpečení domu zdarma na míru tak, aby byla eliminována všechna případná rizika a ochránila tak vaši rodinu i majetek.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *