Úložné regály

Víte, jak rychle a efektivně uklidit chatku?

Ať už chcete uklidit chatku před nadcházející zimou nebo pak až při jarním období. Pokaždé na vás čeká velký úklid, který se neobejde bez uklízecích prostředků, trpělivosti a dostatku času. My vám dnes přinášíme pár dobrých rad pro ještě lepší úklid! Jdeme na to!

1. Vyvětrejte

Nedivte se, čerstvý vzduch udělá vážně divy! A zatímco zatuchlina udělá špatně nám, představte si, co to udělá nezvaným hostům, kteří žijí v zatuchlině. Dále záleží na tom, jakou chatku máte. Někdo bere chatku jako zahradní domek, a někdo toto slovo vnímá, jako malou chatičku, kde se běžně spí, vaří a tak dále. Takže Pokud jste ten druhý typ, pak vyneste ven peřiny, polštáře – prostě všechny lůžkoviny, včetně matrace. Vyprašte je a vyžeňte všechny potvůrky – i ty, které máte za roztomilé (ale děti ne, ty ať si někde hrají).

2. Prach je všude a zejména zde

V jakékoliv chatce je potřeba oprášit prostory a vymést pavučiny, případně zašlápnout pavouky a jiné brebery. Kdo se bojí těchto potvůrek (a věřte, že nejste sami), zkuste použít biolit nebo savo. Jednak prostor vydezinfikujete a jednak se nemusíte bát útoku.

3. Čištění rohoží, koberců a jiného

Malé koberce stačí venku vyprášit, nebo je dát do čistírny. U větších je potřeba vysavač nebo smeták. Rohože omyjte vodou a pod nimi zameťte (nevěřili byste, co vše tam najdete). Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na židle, nebo na kožešiny (pokud máte) a na záclony.

4. Mějte pořádný úložný systém

Zde se hodí nejvíce regálový systém, ve kterém máte vše přehledně naskládáno a v případě potřeby je můžete použít na uložení květin nebo dekorací (ale na to většinou není místo). Neprohloupíte, když se poohlídnete na produkty od Majster Regal, kde máte opravdu široký výběr. Každopádně, pokud máte u chatičky zahrádku, pak jej určitě využijete na sušení bylinek nebo česneku či uskladnění jiné úrody.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *