stavba_PR_aeroflex

Tepelná izolace ochrání Vaše potrubí v průběhu celého roku

Zimní období s sebou přináší teploty pod bodem mrazu, které mají zpravidla negativní vliv na potrubí ve Vašem domově. Voda v trubkách pod 0 °C zákonitě zamrzá a může tak poškodit celý systém potrubí. Zabraňte nepříjemným škodám použitím vhodné tepelné izolace potrubí a nebudete muset ani přes zimu vodu z trubek vypouštět!

Všestranné využití tepelné izolace potrubí

Tepelná izolace potrubí je vyrobena ze syntetického kaučuku a zaručuje tak potřebnou měkkost a ohebnost pro jakýkoliv typ a velikost potrubí. Tepelná izolace potrubí chrání trubky nejen před vysokými či nízkými okolními teplotami. Tepelná izolace potrubí rovněž chrání povrch potrubí před poškozením nebo zajišťuje bezpečnost provozu. Tepelná izolace od společnosti AEROFLEX, a.s. je vhodná pro vodovodní potrubí, ale rovněž tepelné potrubí, které je také potřeba chránit. V případě ochrany tepelného potrubí je vhodná až do teploty 175 °C a redukuje jakoukoliv ztrátu tepla a získané energie. V případě umístění ve vnějších prostorách chrání před UV záření, povětrnostním vlivům a ozónu.

chladici_a_tepelna-izolace_PR_Aeroflex

Jak dále ochránit vodovodní potrubí během zimy?

Vodovodní potrubí bývá často umístěno v garáži. Zvažte izolaci garážových vrat nebo celé garážové místnosti. K zateplení můžete využít vytápěcí kabely či vhodnou izolaci. V případě, že některé vodovodní potrubí vede mimo uzavřené prostory, většinou samotná tepelná izolace nepomůže. Zkombinujte proto tepelnou izolaci potrubí s vytápěcími kabely, které jsou ideálním řešením pro zranitelná vodovodní potrubí. V těchto kabelech se nachází integrovaný termostat, který měří teplotu potrubí a dle potřeby zapíná a vypíná požadované teplo. K připojení vytápěcích kabelů budete potřebovat přístupnou zásuvku.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *