Sušička prádla pro lepší život

Zavazí vám doma sušák na prádlo? Rychle potřebujete svůj oblíbený kousek oblečení, ale ten samozřejmě ještě suchý není. A přitom se takovým problémům dá snadno předejít jedním spotřebičem. Ano, mluvíme tady o sušičce. Šetří místo, čas i starosti.

Ušetří vám čas

Vždyť to znáte. Počkáte až prádlo dopere, vytáhnete ho do koše na prádlo a dáte se do věšení. Trika, kalhoty, ponožky a podobně. U sušáku si chvilku postojíte a není snad jednoho člověka, který by se při tom bavil. Následně počkáte až prádlo milostivě uschne je pro to, abyste ho mohli ze sušáku sundat, poskládat a roznést do skříní. Říká se, že těmito pracemi strávíte každoročně až 100 hodin. Přece se můžete věnovat něčemu lepšímu a příjemnějšímu. Třeba dětem. Podívejte se tedy na https://www.expert.cz/susicky-pradla/ a vemte pak raději dítě do parku.

Čistější prádlo díky sušičce?

V letních měsících se snažíme prádlo co nejvíce sušit venku. Nezavazí tak uvnitř a uschne rychleji. Jenomže. Tam je neustále vystaveno prachu, pylu a dalším nejrůznějším nečistotám. Tomu se venku prostě nevyhnete. Nebo soused, který se zrovna dal do úprav zahrady a všechen prach vám hatí ono snažení s bílým prádlem. Ve městě je situace ještě horší. Prach z cest a výfukové plyny. A díky sušičce před tímhle své prádlo ochráníte.

Jak dlouho budete sušit

Přesnou dobu sušení ovlivňuje několik faktorů. Obvykle ale sušící cyklus trvá kolem dvou hodin. Velký vliv na to má druh textilie a vlhkost prádla. To vás nijak rozhodit nemusí. Sušička si díky zabudovaným sentorům nastaví ideální délku sušícího cyklu. Doba sušení se mění také průběžně. Pokud sušička během měření vlhkosti zjistí, že se prádlo suší velice rychle, tak cyklus zkrátí. Ušetří vám tak čas a peníz za energii. Některé pračky dokonce umožňují přidat prádlo během sušení. Sama si pak nastaví potřebnou délku sušení.

sušička_prádla_2

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *