Zalozni zdroj

Se záložním zdrojem nebudete nikdy bez proudu!

Bojíte se, že by výpadek proudu ovlivnil Váš komfort nebo práci? Ať už je to kvůli tepelnému čerpadlu, kotli, práci v dílně, nebo třeba i vzduch v akváriu a topení terária, pokud třeba aby provoz zůstal nepřerušen, je třeba myslet na všechno. Záložní zdroje Vám umožní zůstat bez obav!

Buďte připraveni

Díky záložnímu zdroji budete zabezpečeni i v případě výpadku elektřiny. Systém UPS, také znám jako zdroj nepřerušovaného napájení, je systém, je zapojen do sítě a udržuje se tak nabití, ale v případě výpadku sítě začne sám zásobovat spotřebiče na které je napojen elektřinou. Jakmile se dodávka obnoví, využije tuto dodávku k tomu, aby se sám dobil. Je tak chytrou volbou, která vše vyřeší za Vás.

Vyberte ten správný zdroj pro Vás

Možností záložních zdrojů je spousta, ale jejich parametry značně ovlivní, jaký bude výsledek jejich použití. Proto je při jejich pořizování sledovat jejich parametry a mít jako v několika bodech. 

  1. Jaký příkon potřebujete pro zálohu? – základní a nejjasnější bod
  2. Jak dlouho potřebujete, aby záložní zdroj v případě výpadku běžel? Samozřejmě, že všichni chceme co nejdéle, ale je důležité se zamyslet nad tím, na jak dlouho skutečně potřebujete, aby vše běželo. 
  3. O jaký druh zařízení se jedná – ačkoliv to není na první pohled jasné, mnoho spotřebičů na své nastartování po výpadku potřebuje více šťávy než na svůj chod. Proto je důležité vybrat zdroj, který tento počáteční nápor zvládne.

Vybrat zdroj tak není vůbec jednoduchá záležitost. Komu by mohl stačit zdroj MV300plus, který toho zvládne poměrně dost, jinému stačit nemusí. Je proto třeba mít na zřeteli všechny potřebné hodnoty a parametry při výběru správného zdroje. Nevíte jistě, který zdroj je ten pravý pro Vás? Nezoufejte! U nás na prodejně Vám rádi poradí naši odborníci, kteří už budou vědět, jaký zdroj je ten pravý pro Vás.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *