Roubenka živě na výstavišti PVA EXPO A CESTY DŘEVA

Pokud právě třeba uvažujete o roubence, nebo ji chcete představit dětem, zkuste zajít na výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde vyroste roubena na živo. Výstava proběhne v první polovině února, v rámci uskutečnění veletrhu s názvem CESTY DŘEVA, na kterém mnozí vystavovatelé představí právě dřevěné sruby, roubenky a různé montované domy. Pro všechny návštěvníky je zde jako vždy připravený velmi bohatý doprovodný program. Přímo výstavní hale bude vévodit roubena a pro vaše děti bude také k dispozici interaktivní vzdělávací plocha.

Dřevěné stavby živě

Mnoho dodavatelů všemožných variant a druhů dřevostaveb, jako jsou sruby, roubenky a rozličné montované domy, se letos představí na veletrhu CESTY DŘEVA ve dnech 9. – 11. února 2017 na známém výstavišti PVA EXPO PRAHA. Dozvíte se zde kromě zajímavých informací od všech možných vystavovatelů mnoho zajímavého. Bude zde také připravena celá řada zajímavých přednášek, velkého množství seminářů a najdete zde také mnoho různých poradenských center. Pro všechny návštěvníky je zde připravený opravdu zajímavý doprovodný program. Záštitu nad pořádanou výstavou CESTY DŘEVA nese ministr zemědělství Marian Jurečka a generálním partnerem projektu je Národní dřevařský klastr.

Tip: První certifikovaný aktivní dům

Studenti na výstavišti

Projekt se opravdu jmenuje ROUBENKA NAŽIVO  a přímo v jedné z hal výstaviště vyroste roubený dřevěný dům. A postaví jej přímo studenti Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Volyně ve spolupráci s firmou DEKWOOD. Tato společnost zde také přichystala mnoho přednášek na rozmanitá témata o bydlení v roubence. Dozvíte se zde plno zajímavostí, které jste dosud nevěděli. Roubenky a montované domky jsou hodně oblíbené, proto se čeká velká návštěvnost. Součástí veletrhu CESTY DŘEVA bude také soutěž. Proběhne zde první postupové kolo Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

roubenka 1

Pasivní dům moderní doby

Na své si přijdou určitě i děti. Pro všechny rodiny s dětmi zde připravili letos organizátoři ve spolupráci se společností s názvem AWOCADO, s. r. o., velmi zajímavý vzdělávací program, který nese název LESNÍ SVĚT. Děti zde budou mít možnost vyzkoušet si v praxi zajímavé interaktivní dřevěné pomůcky, které jsou  určené pro environmentální výchovu a přímo pro lesní pedagogiku. Nechybí zde tedy například tabule, zajímavé ekologické hry a opravdu netradiční pomůcky.

Dětský koutek i kavárna

Hala 2, v sektoru D, bude patřit návštěvníkům, kteří si potřebují oddychnout. Bude zde k dispozici hned proti dětskému koutku velmi příjemná kavárna s občerstvením. Všichni rodiče těch nejmenších i odrostlejších návštěvníků si zde budou smět na chvilku odpočinout u šálku dobré kávy a mít z kavárny své ratolesti skotačící ve velkém a zábavném dětském koutku přímo na očích. Bude zde i stylová dřevěná sauna od společnosti RAIN.cz, která bude netradičně otevřena po celou dobu trvání veletrhu. Všichni návštěvníci zde mohou načerpat zkušenosti i atmosféru skvělé sauny.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *