Hromadí se vám doma věci a nevíte kam s nimi – i osobní sklady jsou řešením!

Kam s ním? Takto, rozjímaje nad starým slamníkem, se ptal kdysi i pan Neruda, stejně jako tisíce lidí před a tisíce lidí po něm. Člověk je z podstaty tvor hrabivý a má tendenci shromažďovat různé věci, které v lepším případě potřebuje, anebo si myslí, že by je někdy potřebovat mohl. Tento návyk v nás přetrvává dodnes, což může být někdy problém. A to v momentě, kdy zjistíme, že máme doma víc věcí než je zdrávo a je potřeba s tím něco udělat. Máme tu hned tři možnosti – vyhodit, darovat či využít skladování v osobních skladech.

Skladovat či vyhodit?

Stěhování, rekonstrukce bytu, rozchod s partnerem, nebo jen prosté nutkání udělat si konečně pořádek. To všechno můžou být impulsy k tomu, začít třídit a zbavovat se starých věcí. A co dál? Dejme tomu že máme hromadu věcí, se kterými jsme sice ochotni se rozloučit, ale přitom by ještě mohli svoji službu udělat.

Nejjednodušší a časté řešení je věci popadnout, nacpat do pytle a odnést je do kontejneru, v lepším případě do sběrného dvora. Rychlé, efektivní, ale ne moc ekologické a šetrné.

Jde to i jinak…

Lepší, nezničené kousky (ať už se jedná o oblečení, hračky, vybavení domácnosti nebo spotřebiče) je jistě škoda vyhazovat a když jste si jistí, že jejich skladování už nemá cenu, je tu hned pár možností na výběr. Když budete mít štěstí a na některém z prodejních bazarových serverů narazíte na zájemce, můžete na nich ještě i nějakou korunu vydělat. Asi to nebude závratná suma, ale jak známo, halíře dělají talíře…

Jestli se smíříte i s tím, že věci pustíte dál bez zisku, otevírá se vám mnohem více možností. Stačí ony položky nabídnout za odvoz, nebo využít služeb stránek, které jsou zaměřeny na komunitu lidí, jejichž vášní a koníčkem je sbírání a výměna všemožných věcí.

A místní charita, dětský domov, nemocnice, nebo třeba útulek pro opuštěná zvířata – to všechno jsou místa, kde vaše nepoužívané oblečení, hračky a spotřebiče najdou nejen uplatnění, ale hlavně pomůžou a udělají radost.

Skladování v osobních skladech s Profigroup!

Je ale možné, že se se svými věcmi nechcete rozloučit nadobro, jen momentálně nemáte dost místa, nebo víte, že je nějakou dobu nebudete potřebovat. Elegantní, bezpečné a velice pohodlné řešení je krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobního skladu za cenu více než příznivou. Proč to nezkusit?

 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *