bydletsnadno.cz_rezidencetopolova_cz_nahledovy

Praha a aktuální nabídka startovacích bytů

Chcete se usadit v Praze a hledáte levný menší byt? Zaměřte se na tzv. startovací byty, vaše očekávání naplní. Máme tip na místo, kde se setkáte s moderním bytem za nízkou cenou a navíc budete těžit z výhodnosti lokality.

Koupit, nebo pronajmout?

Startovací byt hledá většinou jednotlivec nebo mladý pár, nepotřebují moc místa, proto jsou v jejich hledáčku garsoniéry, byty 1+kk nebo 2+kk. Právě takové aktuálně nabízí multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Nabízí prodej i pronájem bytu bez realitky. Byt kupte, když jste pevně rozhodnuti, že se Praha stane vaším domovem. Pronájem volte, když ještě nemáte zcela jasno, nebo pokud víte, že v dohledné době budete potřebovat byt větší.

bydletsnadno.cz_rezidencetopolova_cz_01

Provedení, které nadchne

Rezidence Topolová pronajímá garsoniéry, smlouva se uzavírá na jeden rok a je podmínkou, že byt mohou současně obývat maximálně 3 osoby. Jedná se o levné ubytování v Praze pro ty, kdo nechtějí utrácet mnoho tisíc za nájem. Je přívětivě nízký, platí se 11 500 Kč nebo 12 500 Kč měsíčně včetně poplatků. Ani ceny bytů k prodeji nejsou vysoké, navíc se můžete těšit na moderní provedení a atypické prostory. Pokud budete řešit koupi, nejdříve si zjistěte, kolik vám v bance půjčí. Základní představu si udělejte skrze tuto online kalkulačku. Aktuální nabídku volných bytů k prodeji či pronájmu najdete na www.rezidencetopolova.cz. Je možné se zde ubytovat i krátkodobě v pokojích typu hostel, penzion, hotel nebo v apartmánu.

bydletsnadno.cz_rezidencetopolova_cz_02

Atraktivní lokalita hraje ve váš prospěch

Rezidence Topolová se nachází na Praze 10. Jen kousek od vchodu je autobusová zastávka, nejbližší stanice metra Skalka je vzdálena asi 5 minut. V okolí se nachází parky, sportoviště, obchody, školka i škola. Výhodou je i dobré napojení na pražské výpadovky. Jedinou vadou na kráse je, že zájem o levné bydlení je vysoký. Nepromarněte tak svou šanci a jednejte co nejdříve!

 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *