postel_fanny

Postele z masivu s kvalitní matrací pro dobrý spánek

Pro kvalitní spánek potřebujeme i kvalitní postel s roštem a matrací. Pevnou oporu vašim zádům dopřejí postele z masivu. Společnost USNU Nové spaní je český specialista na zdravý spánek. 

Masivní postele české společnosti USNU Nové spaní přinášejí mnoho výhod. Mohou být bukové, dubové, smrkové, borovicové i břízové a v několika barevných odstínech. Tvůrci postelí sází na prvotřídní, vyschlé dřevo, kvalitní provedení a vysokou pevnost. Mohou mít zvýšenou lehací plochu, úložný prostor a další přizpůsobení postele na míru, ať už je manželská či dětská. Vybírat můžete z jednolůžek, dvojlůžek i luxusních postelí. Nechte se okouzlit vůní dřeva a přírodním materiálem. Dřevěné postele z masivu jsou na spaní to nejlepší. Manželské postele z masivu je dobré vybavit dvěma rošty i matracemi kvůli rozdílné váze uživatelů. 

Kvalitní matrace a postelové rošty

Masivní postele jsou sázkou na jistotu. Mají dlouhou životnost a nabízí vysoký komfort při spaní. Koupit lze i kvalitní, české, lamelové či dřevěné rošty, rovné nebo polohovací, vyklápěcí nebo se zvýšenou nosností a na ně kvalitní matrace. Ty mohou být zdravotní, ortopedické, pružinové, pěnové, latexové nebo z paměťové pěny. V nabídce jsou i speciální matrace pro děti, seniory, na rozkládací postele a přistýlky. Výška jádra je od 2 do 24 cm, mají různý rozměr, tuhost a certifikát garance vhodnosti pro danou váhovou kategorii. Precizně provedené postele z masivu doplněné kvalitním roštem a matrací jsou základem zdravého spaní a hlubokého spánku pro načerpání nových sil. 

Kvalitní buková postel Benny

Novinkou je postel Benny ve vysoké kvalitě za příznivou cenu. Pevná postel z bukového dřeva má kvalitní rám se zaoblenými hranami a k dispozici je ve 12. odstínech moření. Spojena je precizním spojovacím kováním. Lze nastavit výšku lehací plochy, výšku postranice na 45 či 50 cm i zapuštění roštů do postele. Doplnit lze úložný prostor s horním přístupem a výklopnými rošty od nohou nebo z boku postele. Délka je volitelná 190 až 220 cm. Pak už stačí doplnit jen vhodný rošt a matraci. Společnost USNU Nové spaní je ryze český výrobce matrací, roštů a postelí z masivu. Její prioritou je vysoká kvalita. Pokud se chcete dobře vyspat a podpořit zdraví svého těla, dopřejte si pravou, českou kvalitu.  

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *