infrasauna_marimex_2

Pořiďte si infrasaunu a proměňte svůj domov v relaxační centrum

Chcete udělat něco pozitivního pro své zdraví? Nemusíte hned běhat denně deset kilometrů a zvedat činky. Péče o zdraví může být i odpočinková. Třeba taková sauna, která tělo zbaví stresu všedního dne a zregeneruje člověka po všech stránkách. Taková infrasauna může být současně i zajímavým interiérovým prvkem, který i z menšího baráčku dovede vytvořit dokonalé relaxační centrum. 

Obliba infrasaun stoupá – není divu

Současná situace má na psychickou pohodu všech už skutečně zničující vliv. A když se k tomu ještě přidají běžné pracovní a rodinné problémy, zavřená wellness centra a další místa odpočinku, může toho být prostě moc. 

Co mít kromě starostí po příchodu z práce i místo, na kterém si skutečně odpočinete a naladíte se na domácí pohodu? 

Domácí infrasauny jsou stále oblíbenější a není se čemu divit. Do života majitelů totiž přinášejí skutečný luxus, přitom infrasauna není náročná na finance ani na prostor.  

Obsah obrázku interiér, patro, dřevo, dřevěné

Popis byl vytvořen automaticky

Malá infrasauna do malého domova – velká pro radost celé rodině

Infrasauna je skutečně prostorově nenáročná. Zvlášť infrasauna pro jednu osobu se vejde i do menšího prostoru, kde nezabere více místa než šatní skříň. Její interiér je přitom současně dostatečně prostorný, abyste se nemuseli obávat klaustrofobických pocitů. Výhodou infrasauny pro jednoho je přitom i maximální soukromí.

Máte možnost větší infrasauny? Ze svého domácího „relaxačního centra“ můžete vytvořit i společenskou záležitost. Interiérovou infrasaunu můžete pořídit klidně i ve velikosti pro šest osob, kam se vejde celá rodina i s přáteli. 

Dokonalé pohodlí

Infrasauna má na rozdíl od klasické např. finské sauny rovnou několik výhod. Je vhodná a bezpečná i pro děti či lidi s kardiovaskulárními potížemi. Teploty v infrasauně se totiž pohybují kolem 45 ° C a nevyžaduje následné ochlazení v ledové vodě. 

Infračervené paprsky přitom stále dokonale prohřívají celé tělo uvnitř a má tak velmi podobné zdravotní benefity jako sauna klasická. 

Infrasauna má přitom ještě jednu zásadní výhodu. Její montáž, stejně jako údržba, jsou velmi snadné.

Provozní stránky infrasauny

Nainstalovat infrasaunu je skutečně snadné. Stačí její jednotlivé části upevnit pomocí kufrových spon, čepů nebo šroubů v závislosti na typu sauny.

Samotná elektroinstalace je nachystaná od výrobce s přehledným návodem, podle kterého ji snadno propojíte. 

Náklady na pobyt v infrasauně se odvíjejí od její velikosti, průměrně můžete počítat s 5 korunami na 30 minut pobytu v infrasauně. V rámci údržby ji pak stačí jednoduše otřít hadříkem a vhodným čisticím prostředkem.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *