Plastové bazény na zahradu

Mít vlastní podzemní bazén na zahradě není v současné době až tak neobvyklé. I menší rozměr zapuštěného bazénu vám totiž poskytne mnohem větší komfort, než sezónní bazén nad úrovní terénu. Proč si raději pořídit zapuštěný bazén? 

Pokud si koupíte bazén v supermarketu, většinou se jedná o typ se samodržícím nafukovacím okrajem a jednoduchou instalací. Stačí důkladně vyrovnat povrch, nafouknout límec a napustit vodou. Podobně fungují i kovové nadzemní bazény.  Tyto druhy bazénu vám nenabídnou možnost si zaplavat, ani ionizér a UV lampu

Proč se vyplatí si připlatit

Nadzemní bazény jsou levnější, mají však velmi krátkou životnost a odolnost vůči okolním a povětrnostním vlivům. Plastové bazény do země jsou pevné, z kvalitního materiálu a skutečně dlouho vydrží. Nemusíte se obávat složitého zařizování a shromažďování informací, co všechno k jeho vybudování a provozu budete potřebovat. Můžete si pořídit rovnou celý bazénový set včetně příslušenství, vybudování a zprovoznění. Tím ušetříte čas a získáte jej za výhodnější cenu.

Chtějte bazén od výrobce

Pokud se bojíte případných poruch, oprav a reklamací, pořiďte si bazén od české firmy, jejíž hlavní činností je přímo výroba plastových bazénů zapuštěných do země. Současně vám nabídne i zastřešení, veškerého příslušenství a většinou i vířivku a infra saunu pro dokonalý komfort. Svým luxusním vzhledem a kvalitním provedením zapuštěný bazén zkrášlí vaši zahradu. Současně vám přímo doma poskytne možnost relaxace, uvolnění, zábavy i sportovních aktivit. Může se stát místem setkávání s rodinou, sousedy a přátel pro vás i vaše děti.

Chtějte bazén ionizérem a UV lampou Všechny podzemníbazény Šulc jsou například osazeny UV lampou, ionizérem a přírodními polymery pro bezchlórovou údržbu vody. To ocení alergici i malé děti, kterým může chlór způsobit podráždění kůže, očí i horních cest dýchacích. UV lampa a Ionizér ničí bakterie i viry a zabraňuje množení jednoduchých organizmů. Nezatěžujte zbytečně své zdraví škodlivými desinfekcemi a dopřejte si kvalitu.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *