toaletní stolky

Co nesmí chybět ve vaší ložnici? Třeba i toaletní stolek

Zvelebujete svůj byt nebo dům? Potom se zaměřte i na prostor, který mnoho lidí opomíjí. Je to ložnice, která je však velmi důležitá. Právě zde lidské tělo regeneruje a nabírá energii na další den. Co by v ní proto nemělo chybět? Podívejte se.

Kvalitní postel

Bez ní se v ložnici skutečně neobejdete, jelikož právě díky ní si budete moci užít dokonalého a také ničím nerušeného spánku. V první řadě by měla být dokonale prostorná, což celkem zvyšuje pohodlí při spaní. Když jde o postel manželskou, doporučujeme šířku alespoň 160 centimetrů. Raději však ještě o něco větší. A na co dalšího se při výběru také zaměřit? Primárně je to:

 • Kvalita a nosnost postele
 • Pevný a ideální polohovatelný rošt
 • Matrace s optimální tvrdostí

Vytvořte si v ložnici místo pro sebe

Tento tip se týká hlavně žen. Nechcete při svém každodenním líčení na několik desítek minut obsadit koupelnu? V takovém případě si pořiďte toaletní stolek. Právě ten se stane nejenom dobrým designovým doplňkem, ale bude i praktickou součástí vaší ložnice. Koupit ho můžete pohodlně online, třeba na eshopu Toaletnistolky.cz. Jeho hlavní výhodou jsou nejenom prostorné zásuvky na všechna vaše líčidla, ale neméně zajímavým pozitivem je také to, že nabídne velké zrcadlo, u kterého se nalíčíte vždy k naprosté dokonalosti.

Vytvořte si příjemné prostředí

V ložnici by neměly chybět ani různorodé doplňky, pomocí kterých docílíte toho, že budete spát ve skutečně příjemném prostředí. Hitem jsou třeba různé obrazy na stěnu, a to ve formě maleb, nebo různých fotografií. Lákadlem mohou být i samolepky na stěnu, které zaujmou cenou i jednoduchostí nalepení. Vše můžete doplnit i řadou různých dekorací. Vše proto, abyste se v ložnici cítili dobře a tento prostor vás uklidňoval. Proč je to důležité? Jedině tak bez problémů usnete, což je základ proto, abyste se ráno probudili odpočinutí a zregenerovaní.

Autor příspěvku: Redakce

1 komentář u „Co nesmí chybět ve vaší ložnici? Třeba i toaletní stolek

  Jan

  (6.9.2018 - 11:56)

  Dobrý den. Chtěli bychom si se ženou poridit biokrb do loznice. Přemýšlíme nad biokrbem.
  Máte s nimi zkušenosti? Nějaké rady?
  Neni tam riziko vyhoreni?
  A jaky byste doporucili.

  Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *