pronájem_bytu_videobydleni_cz

Najděte ten pravý domov

Hledání domova je velmi zodpovědný úkol. Pojem domov totiž znamená mnohem víc než dům. Domov se především rovná zázemí. Místo, kam se možná po zbytek vašeho života budete pravidelně vracet.

Víte, jaký je rozdíl mezi bytem a domovem? Byt je několik místností se čtyřmi stěnami. Domov je pak tím, co z těchto stěn uděláte. Jak si jej zabydlíte. Jakou atmosféru mu svým vlastním přičiněním vdechnete. To však nic nemění faktu, že bez domu či bytu není domov. Krokem číslo jedna tedy je si jej obstarat.

Krize na realitním trhu? Ne všude!

Současný trh s nemovitostmi se ocitá v krizi. Obzvláště ve velkých metropolích, kde se vlastní bydlení stává pro většinu rodin nedostupné. Vlastní bydlení v hlavním městě si dnes může dovolit skutečně jen hrstka vyvolených. S hypotékou doslova a do písmene na doživotí. Bude-li samozřejmě dané rodina patřit mezi ty šťastlivce, jimž bude hypotéka přiklepnuta.

Nemovitosti hledejte mimo Prahu!

Mnohem lepší situace je ovšem mimo Prahu. S příznivějšími cenami domů a bytů, jak ke koupi, tak pronájmu se setkáte už pár kilometrů za Prahou. Mezi dostupné lokality se řadí Kladno a Rakovník, kde si třípokojový byt pronajmete za slušných 13 tisíc měsíčně. Více podobných nabídek najdete pod odkazem pronájem bytů Rakovník.

Za dostupným bydlením na Moravu

Nebo se vydejte ještě dál. Příznivé ceny bytů a domů na vás čekají také na severu Moravy, jak se ostatně můžete sami přesvědčit na odkazech byty na prodej Ostrava-Poruba či pronájem bytu 3+1 Opava. Ten vás vyjde na velmi slušných 5500 Kč měsíčně.

Žijte zdravě v nízkoenergetickém domě!

Velmi dostupné jsou v některých regionech k překvapení mnohých také nízkoenergetické domy na klíč, které mnohdy pořídíte i levněji než byty. A díky nízkým nákladům na energie v nich budete i levně žít. V nabídce realitní kanceláře Reality pro je například k mání nízkoenergetický dům o rozloze 75 m² v obci Záměl (okres Rychnov nad Kněžnou) za 3 710 000 korun. Zkuste si za tuto cenu pořídit byt. 

Zvolte kompromis

Není se co divit, že tyto domy momentálně jdou na dračku. Tak neváhejte. Ono i v menším rodinném domě se dá dobře žít. V mnoha ohledech lépe, než v rozlehlé haciendě, ve které se jednotloví členové rodiny ztrácejí. Ujasněte si zkrátka své priority a vyberte variantu, která se bude co nejvíce blížit vašemu ideálu.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *