Uspějte na trhu realit Studium na Cardiff Academy vám pomůže

Uspějte na trhu realit: Studium na Cardiff Academy vám pomůže

Abyste pochopili princip oceňování nemovitostí, měli v malíku právní stránku realit a další velmi důležité aspekty týkající se realitního trhu, doplňte své stávající vzdělání. Díky rozšířeným obzorům budete mít větší šanci na úspěch i kariérní růst. Uspějte díky programu MBA. Přečtěte si tento článek a získejte informace o studiu MBA.

Pro koho je studium vhodné a co se naučíte?

Studenti MBA si díky programu Real Estate osvojí problematiku prodejních a komunikačních dovedností na realitním trhu. Pochopí princip oceňování nemovitostí a zaměří se také na právní stránku realit. 

Studenti budou také seznámeni s aktuálním stavem a vývojovými trendy v oblasti realit, což jim zajistí kariérní růst. Vniveč nepřijde ani pochopení struktury, fungování a specifika tržních segmentů. Získáte nezbytné dovednosti v legislativě pro účinné plnění pracovních úkolů. Také poznáte principy katastru nemovitostí a základy pozemkového práva.

Jak probíhá studium MBA?

Celé studium probíhá online, což bezpochyby ocení zaneprázdnění lidé, který si celé studium přizpůsobí dle svých časových možností. Online studium je srovnatelné s prezenčním či kombinovaným studiem, jen s tím rozdílem, že můžete studovat odkudkoli. K dispozici, a to po celou dobu studia, budete mít intranet, sylaby, ale také zdarma online knihovnu. Doba studia trvá dvanáct měsíců a studium je zakončeno obhajobou závěrečné práce.

Pro koho je studium vhodné? 

K získání titulu MBA budou přijati ti, kteří mají ukončené vysokoškolské vzdělání. Pokud jej však nemáte, ale máte prokazatelnou praxi na manažerské pozici, která může nahradit podmínku pro přijetí ke studiu, stačí doložit česné přohlášení o praxi. Ke studiu budete přijati bez nutnosti skládání přijímacích zkoušek. Přihláška ke studiu je nezávazná a zdarma, podejte si ji ještě dnes!

Foto: Pexels.com

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *