kancelarska-zidle-antares-panther-superkancl_PR

Kancelářské židle a křesla

Pohodlná židle – klíč k produktivní práci! Běžné židle se k tomu nehodí, protože nejsou určeny k dlouhodobému sezení. Kancelářské židle a stoličky kopírují tvar těla, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají mnoho funkcí, které pomáhají při práci!

Všechny kancelářské židle jsou rozděleny do 3 hlavních kategorií: pro manažery, zaměstnance a návštěvníky. Existují však také následující typy účelů: základní židle, počítačové stoly, recepce atd. Toto zařazení je podmíněné, neboť nelze říci, že židle pro ředitele není vhodná pro středního specialistu. Rozdíl je v tom, že manažerská křesla jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a plní mnoho funkcí. Křesla pro zaměstnance jsou o něco levnější a mají omezenou funkčnost. Křesla pro návštěvy jsou nejjednodušší, neplní další funkce a nejsou vhodná k několikahodinovému sezení každý den.

Křesla na hlavu mají elegantní design. Čalounění může být vyrobeno z pravé kůže nebo jiných drahých materiálů. Rám je vyroben z oceli nebo masivního dřeva. Výplňový materiál udržuje tvar židle a zabraňuje její deformaci. Křeslo má opěrku hlavy, která podpírá krk a pohodlné područky. Je vybavena mechanismy pro houpání, sklápění, zvedání a spouštění sedáku.

Židle pro zaměstnance jsou skromnější: nízké opěradlo, ergonomický design a minimum funkcí. Existují dva typy: fotoaparát a počítač. Záda jsou výškově nastavitelná a umožňují mírně změnit úhel opěradla. Počítače jsou pohodlnější a určené pro sedavou práci během celého pracovního dne. Čalounění židlí je vyrobeno z umělých materiálů: ekokůže, aktyl síťovina, polyester. Většina z nich má kolečka, takže zaměstnanec může dosáhnout na správnou věc, aniž by vstával. Kolečka mají gumový povrch, takže nepoškozují podlahovou krytinu.

Nejjednodušší – židle pro návštěvníky. Kovová nebo plastová konstrukce neposkytuje další funkce a zvýšený komfort. Jedná se o židle pro krátké sezení při jednání nebo pohovoru. Svým designem se snadno hodí do interiéru každé místnosti a jsou poměrně levné.

Moderní kancelářské židle a stoličky poskytují vysokou efektivitu a komfort zaměstnanců. Prémiová křesla ozdobí kancelář a plastové modely budou stylovým doplňkem interiéru kanceláře, pokud je rozpočet omezený.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *