bytema_PR

Co všechno si můžeme ušít z dekorační a potahové látky?

Dnes je samozřejmostí pořídit si oblečení, závěsy i potahy na polštáře v obchodě, ale dříve to neměly hospodyňky tak jednoduché. Musely si koupit látku a z ní si vlastnoručně bytové dekorace či oblečení ušít.

I když nám obchodní centra nabízejí nespočet značek, druhů oděvů i bytového textilu, můžeme si doma něco pěkného ušít. Koupě šicího stroje není finančně náročná. Čas ušetříme při shánění šikovné švadleny, a navíc se něco užitečného naučíme.

Chce to trpělivost

Ne vždy jde všechno jako po másle, ale každá žena by měla umět zacházet s jehlou a nití. Občas je třeba zašít nějakou tu dírku anebo přišít knoflík. Jakmile se odhodláme ke koupi šicího stroje, můžeme se pustit do díla. Díky této kreativní činnosti se uvolníme a budeme na sebe pyšní. Potom stačí koupit látku, která by nám vyhovovala. Samozřejmě záleží na tom, co si chceme ušít. Pro polštářky se hodí dekorační látky, na potahy křesel a gauče zase potahové látky. Šaty, sukni či roušku lze ušít z kvalitní bavlněné látky. Prodejci mají pestrý sortiment látek a metráže. Někomu se líbí lesklé materiály, gobelínové látky, druhému zase květinkové vzory, proužky, puntíky.

Vytvořte dětem v pokojíčku království

Do dětských pokojíčků padnou jako ulité jemné dekorace a pohádkové motivy. Dětské látky jsou k dostání v mnoha vzorech a provedeních. Nejlepší internetové obchody nadchnou látkami nejen pro nejmenší caparty, ale také pro teenagery. I oni potřebují ideální prostor pro odpočinek a učení. Mrkněte se do e-shopu Bytema, právě tam najdete látky s medvídky, princeznami, motýlky, sovičkami, mořským světem či delfíny. Barevná i jednoduchá provedení jsou hezká do pokojů dospívajících dětí. Potahové bavlněné látky splní veškeré požadavky.

Ušít si doma závěs, povlečení na peřiny a povlaky na polštáře není zase tak složité. Postačí jen kapánek trpělivosti, zručnosti a především zápalu do práce.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *