LED panely

Co jsou to LED panely a jak je využít v domácnosti?

Víte, co jsou LED panely, k jakému účelu jsou vhodné a jak se dají využít v domácnosti nebo třeba v komerčních prostorách? Podívejme se na ně podrobněji. 

Pokud nevíte, kde všude se dají LED panely využít a jaký je rozdíl v jednotlivých variantách, máme pro vás stručný přehled o tom, mezi jakými LED panely si můžete vybírat, jak se instalují a jaký je jejich přínos v našich moderních domácnostech. Tento velmi zajímavý zdroj světla má různorodé využití, díky kterému budete šetřit své peníze za elektrickou energii a vaše bydlení dostane originální vzhled a styl. 

LED panely jsou atraktivní zdroj světla 

LED panely mají velmi atraktivní vzhled. Dají se využít téměř kdekoliv, například v kuchyni, kde vám perfektně osvětlí pracovní plochu i celý prostor v místnosti. Sem se používají zejména LED panely závěsné. U schodiště, chodeb a nižších místností oceníte LED panely přisazené, které vám poskytnou díky své skvělé svítivosti perfektní osvětlení prostoru tak, abyste se v něm snadno pohybovali. Velmi zajímavou a praktickou formou osvětlení jsou i LED panely zápustné

Jednoduchá instalace 

K velkým výhodám LED panelů patří i jejich velmi snadná instalace, která vyžaduje minimální zásah do samotného podkladu. LED panely se dají využít jako stropní svítidla, která můžete umístit téměř do každé místnosti v bytě či domě. Jasné světlo má široký vyzařovací úhel a nevadí mu ani opakované rozsvěcování a zhasínání. LED panel rozhodně oceníte i tam, kde není možné zasáhnout do podkladu.

Ovládejte LED panely na dálku 

LED panely lze navíc ovládat i dálkovým ovladačem, kdy můžete podle potřeby světlo tlumit, zesilovat nebo měnit jeho světelnou teplotu. Pokud světlo ztlumíte na teplé bílé spektrum, večer vám přispěje k navození příjemného spánkového režimu, protože pomáhá vytvářet v těle hormon melatonin a pomůže vám k lepšímu spánku. Můžete s ním naopak i přisvítit pracovní plochu nebo jinou část místnosti.

LED panel

Podhledové LED panely

Mnoho moderních domácností dnes využívá toto velmi stylové osvětlení ve formě podhledových LED panelů. Toto stropní osvětlení nabízí velmi silnou svítivost, možnost změny barevnosti světla od teplé bílé až po studenou bílou, plynulé stmívání a regulaci světla a v neposlední řadě i ekonomicky přijatelnou variantu osvětlení, tedy nízkou spotřebu a dlouhou životnost, která nezatíží rodinný rozpočet.

Závěsné panely pro vysoké stropy 

Závěsné LED panely určitě znáte i z nákupních center nebo průmyslových hal. Dají se tedy využít i pro komerční prostory. Stejně tak můžete toto závěsné světlo použít i doma hlavně v případě, kdy máte vysoké stropy. Při aplikaci závěsného LED osvětlení dostane váš interiér zcela nový, vysoce atraktivní a originální vzhled. Tento spolehlivý zdroj světla se stane součástí každé místnosti ve vaší domácnosti.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *