kanalizační šachty

Vodoměrné a kanalizační šachty s dlouhou životností

Vodoměrné šachty slouží k osazení vodoměrné sestavy, ale třeba i domovního uzávěru přívodu vody. Pokud potřebujete vodoměrnou šachtu, dávejte si pozor na kvalitu zpracování, použitý materiál a další vlastnosti. Stejně tak se velice často používají kanalizační šachty k uschování čisticího revizního kusu. V následujících řádcích vám prozradíme, na jakého prodejce se obrátit.

Šachty mají široké uplatnění

Vodoměrné šachty se vyrábí v různých standardizovaných rozměrech, ovšem v případě potřeby je možná i výroba na míru vašim specifickým potřebám a požadavkům. Šachty by však vždy měly disponovat vstupním žebříčkem pro bezpečný vstup, poklop s možností uzamčení a podobně.

Vybrat si můžete z několika různých variant, které se liší výškou, průměrem i prostupem. Od zvolené velikosti se pak odvíjí pořizovací cena.

Kdo nabízí kanalizační a vodoměrné šachty?

Jestliže hledáte specialistu, v jehož nabídce najdete vodoměrné a kanalizační šachty, obraťte se na společnost Rentmil. V nabídce má certifikované produkty, jejichž kolaudace je naprosto bezproblémová. Stejně tak vás potěší snadná manipulace a montáž, vysoká pevnost či vodotěsnost. Šachty vám vydrží desítky let, což je dáno hlavně kvalitním výrobním materiálem a precizním zpracováním.

Uvedená společnost dodává nejen šachty na míru, ale také poklopy. K vodoměru či reviznímu kusu budete mít rychlý přístup. Co se ceny týče, najdete je uvedené i na stránce www.rentmil.cz. Pořizovací cena vodoměrné šachty začíná na 5 500 korunách, kanalizační šachty na 4 500 korunách. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Jestliže požadujete výrobu na míru, kalkulaci vám společnost poskytne poté, co jí zadáte požadované parametry.

Tak neváhejte a obraťte se na firmu, která této oblasti naprosto rozumí. Personál vám pomůže s výběrem, pokud si nevíte rady.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *