Vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky. Darujte útulné a vkusné doplňky do bytu i domu

Lámete si hlavu, co dát svým blízkým k Vánocům? Skvělou volbou mohou být různé bytové doplňky nebo dokonce i menší kusy nábytku. V tomto případě však buďte opatrní, aby se vybraný kousek skutečně setkal s pozitivní reakcí. Jak se trefit do vkusu obdarovaných? Přinášíme praktické tipy na vánoční dárky – včetně několika netradičních variant.

Letní dárky v zimě? Proč ne!

Poměrně nečekaným dárkem může být zahradní nábytek. Pohodlná VidaXL zahradní lehátka by přitom neocenil jen málokdo. Další možností může být také například venkovní houpačka nebo dokonce zahradní domek pro děti. 

Vánoce sice slavíme v zimě, to ale ještě neznamená, že se dárky nemohou hodit až na léto. Po sezóně navíc najdete zahradní nábytek za příznivější ceny, než je tomu uprostřed léta, tak proč toho nevyužít? 

Pomoc s novým bydlením se hodí

Pokud si někdo z vašich blízkých pořídil nový byt nebo dům, určitě by mu udělal radost kousek designového nábytku. V tomto případě bude pravděpodobně bezpečnější, abyste dárek vybrali přímo s dotyčným. Sice se nebude konat překvapení, ale máte jistotu, že mu dárek udělá opravdu radost.

Na výběr máte z mnoha možností. Můžete pořídit stylovou komodu, která se v domácnosti vždycky hodí a vypadá skvěle. Velice stylovým dárkem je také TV stolek – zejména pokud se vám dotyčný zmínil, že si bude kupovat novou televizi.

Nejste si jistí výběrem? Vsaďte na jistotu

Dárky, se kterými pravděpodobně nešlápnete vedle, jsou různé deky, plédy nebo polštáře. Vsadit můžete také na vánoční design – sváteční textilie prodávají na přelomu listopadu a prosince téměř všude.

Deka se v domácnosti nikdy neztratí a polštářek také ne. Přitom mohou i tyto obyčejné věci krásně zútulnit a zpříjemnit domov vašich blízkých a navodit tu pravou vánoční atmosféru. Další možností jsou pak různé vánoční dekorace – ty ale kupujte pouze v případě, že jste si jistí vkusem vašich blízkých.

Dárky, které vaši blízcí zaručeně ocení

Pod stromečkem mohou udělat radost také různé domácí spotřebiče. Pokud mají vaši blízcí rádi kávu, určitě budou nadšeni z nového kávovaru nebo alespoň dostatečné zásoby kvalitních kávových zrn. Tento dárek můžete ještě doplnit stylovými hrnečky nebo skleničkami na kávu.

Básní někdo z vaší rodiny už věky o výborných vaflích nebo francouzských toustech z nedaleké kavárny? Pořiďte jim vaflovač, toustovač nebo rovnou obojí, aby si mohli tyto dobroty připravovat i sami doma.Další variantou je také domácí pekárna. Možná jste se během karantény naučili péct domácí chleba. S pekárnou to bude ještě snadnější a rychlejší, takže si budete moci připravit čerstvé pečivo opravdu kdykoli.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *