Textilní haly

Hledáte efektivní a moderní způsob, jak rychle a úsporně pořídit nové funkční a užitné prostory pro vaše podnikání, či aktivity? Chcete ušetřit na stavbě i následném provozu? V tom případě je pro vás ideálním řešením výstavba montované textilní haly. Jejich obliba u tuzemských firem každým rokem roste, neboť investice do takovéhoto typu zastřešení se vyplatí z více důvodů, o kterých chceme v tomto článku krátce pojednat.

Stavební povolení?

Každý, kdo si kdy vyřizoval stavební povolení, jistě náležitě ocení, že v případě textilních hal žádné nepotřebujete. I když dlužno říci, že to má jisté omezení a stavební povolení skutečně nepotřebujete, pokud hodláte zastřešit plochu o výměru do 1000 m2.

Rychlost

Realizace textilních hal se vyznačuje svou rychlostí. Textilní haly jsou totiž nenáročné na spodní stavbu a vesměs nepotřebují betonové základy ani patky. S ohledem na plánovanou velikost haly však doporučujeme poslechnout rady odborníků, kteří mají s budováním tohoto druhu zastřešení ve velmi rozdílných podmínkách bohaté zkušenosti. Textilní halu je také možné postavit kolem předmětů, techniky, či zboží, které se již nacházejí na místě stavby.

Údržba

Další praktickou výhodou textilních hal je jejich bezúdržbovost. Krycí textil je nehořlavý, vysoce odolný s UV stabilní vrstvou. V málo pravděpodobném případě protržení stačí poškozené místo zavařit nejlépe s pomocí kvalifikovaného odborníka. Kvalitní textilní hala vám tak bude dobře sloužit v jakýchkoliv podmínkách po mnoho let.

Snadná demontáž

Dobrou zprávou je i to, že textilní haly je možné velmi snadno demontovat a přesunout na jiné místo, což odpovídá současnému trendu mnoha firem, které svoji výrobu častěji než v minulosti přesunují tak, aby byly blíže výrobním a lidským zdrojům, či klíčovým dodavatelům, a minimalizovaly tak svoje náklady na logistiku.

Základem je kvalitní dodavatel

Konkurence na trhu je velká, pokud však chcete mít jistotu, že realizace dopadne dle vašich představ a s použitím nejkvalitnějších materiálů a technologií, obraťte se na odborníky. Doporučuji montovanou halu od firmy Polak.cz. Stojí za mnoha úspěšnými realizacemi pro tuzemské i zahraniční firmy, jako například Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice, Thimm Service v Chotětově či Integry Automotive ve slovenském Lozornu. 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *