inspecto_online

Revize VTZ jsou s aplikací INSPECTO snadnější

Vyhrazená technická zařízení mohou ohrožovat bezpečnost osob a majetku, ale i zdraví. Proto musí být pravidelně kontrolována a o kontrolách se vedou pečlivé záznamy. A přesně proto se na trhu objevila česká aplikace INSPECTO, která si dala za cíl do práce revizních techniků moderní přístup a prvky digitalizace.

Spousta revizních techniků navštíví zákazníka, provede revizi daného zařízení, vrátí se k sobě do kanceláře a tam sepíše zprávu z revize. Proč tak složitě, když by všechno šlo daleko lépe přímo na místě?

S chytrou aplikací máte údaje k dispozici kdekoliv

INSPECTO se snaží dát revizním technikům volnost. Může být používána na notebooku či v počítači, ale také v telefonech a tabletech se systémem Android. Lze si ji tedy úplně klidně otevřít přímo na místě a zapsat dané údaje hned. Veškerá data jsou ukládána na bezpečném cloudovém úložišti Microsoft Azure, není problém k nim přistupovat zpětně a sledovat v archivu historii revizí daného zařízení či konkrétního zákazníka.

Aplikace je výkonným pomocníkem

Zapisování záznamů z revizí je s aplikací velmi snadné. Stačí si zvolit šablonu, doplnit data, přidat komentář, nahrát fotografie. Správnost zadaných dat je neustále kontrolována, aplikace upozorní na chybějící povinná data i překročení limitních hodnot. Závadovník navíc nabízí předdefinované formulace neshod a citace článku z ČSN. INSPECTO se prostě snaží maximálně zjednodušit práci.

Umí toho víc než jen uchovávat informace o prováděných revizí. Obsahuje také databázi 20 000 závad, lze si v ní uchovávat evidenci klientů i plánovat revize. Veškeré pracovní záležitosti tak máte na jednom místě a vždy s sebou.

Byla stvořena přesně na míru

Víte, že technický ředitel společnosti INSPECTO se přes polovinu profesního života živil jako revizní technik? K vývoji aplikace navíc přizval spoustu dalších kolegů z praxe. Ti nejlépe ví, co při výkonu svého povolání potřebují. Přesvědčte se sami na inspecto.online.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *