martinicegroup_PR_rodinnedomy

Proč zvolit dřevostavby na klíč od Martinice Group

V posledních letech si lidé oblíbili dřevostavby nejen kvůli tomu, že jsou rychle postavené, designové a nízkoenergetické. Montované domy na zakázku jsou vyrobené především ze dřeva, a to je nejvýhodnější. Dřevo je přírodní materiál, s nímž nešlápnete vedle.

Na českém trhu se objevuje spousta firem, které vám postaví dřevostavby na klíč. Pokud se však rozhodnete pro Martinice Group, uděláte krok správným směrem. Společnost vás osloví profesionalitou a zkušenostmi, protože se dřevem pracuje více než 20 let a specializuje se na výrobu montovaných rodinných domů, víceúčelových hal a zemědělských budov.

Bydlete rychle a komfortně

Montované dřevostavby rodinných domů jsou pro společnost Martinice Group prioritou. Při výrobě jsou použity kvalitní materiály, protože jenom ze špičkových materiálů lze vytvořit unikátní dřevostavby na klíč. Vše začíná návrhem budoucího bydlení, který je zpracován pomocí 3D technologie. I když se rozhodnete pro základní variantu dřevostavby, počítejte s nízkoenergetickým standardem. Vždy se jedná o difuzně otevřenou stavbu s 25letou zárukou na konstrukční systém, která vám bude sloužit více než 100 let! Montované domky na zakázku si vás přivábí zdravým a pohodlným bydlením, a to díky konceptu stavby navrženého z přírodních materiálů. A jsme u další výhody dřeva, které působí v interiéru ladně, voní a zbavuje ho škodlivin.

Krov a vazník jedině z kvalitního dřeva

Společnost Martinice Group se nezabývá pouze výrobou dřevostaveb. V moderním technickém zázemí zpracuje dřevo na krovy a vazníky. Jestliže dáváte svému domu moderní kabátek a na novou střechu potřebujete krov ze dřeva, stačí se obrátit na specialisty z Martinic. Krovy a vazníky z tohoto přírodního materiálu vydrží pod dlouhá léta, proto vsaďte na kvalitu dřeva a zkušenosti specializované firmy.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *