zahradní set na zahradu

Přichází nejvyšší čas na nákup zahradního nábytku. Jaký typ vás potěší?

Zahrada je místem klidu a míru, kam se chodíme odreagovat po těžkém dni plném práce. Je vám asi jasné, že bychom si jen těžko odpočinuli, kdybychom si neměli kde natáhnout nohy a kam položit vychlazené pití či nějakou dobrotu. Jaký nábytek se vyplatí?

Tři oblíbené možnosti

Přijde-li řeč na zahradní nábytek, máte na výběr ze tří nejčastějších variant – z kovových, dřevěných a ratanových produktů.

Ratan je z těchto možností samozřejmě levnější. Je to lehký a poměrně odolný materiál, který byste však určitě neměli nechávat venku v dešti či přes zimní období. Stejně tak mu příliš nesvědčí dlouhodobé působení vlhkosti.

Pokud však toužíte po opravdové eleganci a luxusu, vyberte si spíše zahradní sestavy ze dřeva. Masivní dřevo sice stojí o něco více než levný ratan, ale na oplátku vám vydrží bez problémů sloužit klidně i desítky let. Jedná se tak o investici na celý život. Navíc je pohodlnější než kovové produkty.

Zahradní nábytek na zahradu

Zahradní nábytek kliknutím myši

Jak asi víte, nábytek na zahradu musí být nejen účelný a odolný, ale také elegantní. Jedině tak dosáhnete opravdové spokojenosti a budete moci odpočívat o sto šest.

Kvůli jeho koupi naštěstí nemusíte trávit hodiny času objížděním všech prodejen v celém širém okolí. Raději si rozklikněte webové stránky populárního e-shopu Vikio, kde v mžiku najdete zahradní židle, stoly, křesla i celé výhodné sety.

Můžete si prohlédnout desítky a desítky druhů nábytku z ratanu, masivního dřeva, kovu, skla, plastu i látky. Ať už tedy chcete co nejlevnější řešení, nebo toužíte po opravdovém luxusu, přijdete si na to své.

Po rozkliknutí každého produktu samozřejmě zjistíte všechny důležité informace – rozměry, hmotnost, nosnost, konkrétní materiál a tak dále. Nebudete tak vybírat poslepu.

zahradní set posezení na zahradu

Zdroj obrázků: vikio.cz.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *