zahradní stan

Pořádejte své oslavy a akce bez ohledu na špatné počasí. Pořiďte si párty stany

Máte rádi pobyt venku, čerstvý letní vzduch, kvalitní dobré jídlo a pití, prožité v kruhu přátel nebo rodiny? Nejlepší přátelé a příjemná atmosféra to je ta nejlepší kombinace. Se zahradními stany čiší pohoda doslova z každého čtverečního metru. Při pořádání venkovních oslav, různých rautů, výstav, sportovních akcí nebo svateb zažijete osobité a jedinečné kouzlo, které je nenahraditelné. Zahradní párty stany zajistí, že se již nikdy nenaruší vaše plány na vytouženou velkolepou slavnost. Nepříznivé počasí vám již párty nepřekazí. Žádný déšť či prudký vítr už neohrozí vaši akci.

Zahradních párty stany

Nezáleží na tom, zda zrovna pořádáte pouze malou zahradní akci v úzkém kruhu pro pár přátel, nebo obrovskou oslavu či velkou svatbu spojenou s cateringem pro mnoho lidí. Párty stany se vám budou hodit ve všech případech. Vaše hosty naprosto spolehlivě párty stany ochrání před ostrým sluncem, UV zářením, silným větrem nebo deštěm. Pro menší akce postačí menší stany a jednodušší konstrukce. Třeba výstavní nebo nůžkové stany. Při pořádání větších akcí, zahradních slavností a oslav vám přijdou vhod větší velikosti a takzvané cateringové stany či svatební stany s velkou rozlohou. K nejprodávanějším rozměrům patří stany 3 x 6 m. Nároční klienti si potrpí na opravdovou kvalitu, ocení luxusní VIP stany s komfortními doplňky, dřevěnou podestou, kobercem, bezpečným vytápěním či moskytiérou proti hmyzu.

zahradní stany

Bezpečnost na prvním místě

V případě, že vybíráte zahradní stany a vsadíte na kvalitní materiály, nemusíte se obávat, že by někdy mohlo dojít k nějaké nehodě. Základem každého současného stanu je pevná odlehčená hliníková konstrukce a také vysoce kvalitní opláštění. Stany vyhovují přísným normám. To je zárukou vysoké stability párty stanu nebo nůžkového stanu, a ty pak vydrží i za velmi prudkého větru nebo prudkého deště. Plachty jsou opatřeny velmi důkladnou povrchovou vrstvou, odolnou proti vodě. Prodlužte si každoroční oblíbenou zahradní sezónu o několik krásných týdnů. S použitím párty stanů je to opravdu snadné.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *