Hračky pro psy do bytu

Tiché a skladné hračky pro psy do bytu: Nejlepší výběr pro spokojeného psa

Pes v bytě vyžaduje pravidelnou aktivitu, která ho zaměstná. V bytě se to však někdy může zdát jako problém. Nabízí se ale několik skvělých hraček, které nedělají hluk a vejdou se kamkoli – váš miláček si přitom užije spoustu zábavy.

Plnící hračky

Patří mezi oblíbené hračky pro psy. K dispozici jsou rozmanité velikosti a tvary, například gumové míčky s otvory, hračky ve tvaru granátu, kostky a jiné. Zvládnete tak vybrat tu optimální pro jakékoliv plemeno. Jde o dutou hračku – dovnitř můžete naplnit oblíbené pamlsky. Pes se pak zabaví při snaze dostat se k nim. Tyto gumové hračky navíc může i okusovat. Při dopadu na zem lehce skáčou a vybízejí tak ke hře. Jde o poměrně nenáročnou zábavu, která však dokáže zvíře zaujmout.

Míčky pro psy

Při vybere míčků pro psa do bytu, volte spíše gumové míčky s pěnovou výplní nebo textilní. Skvělou volbou je i extrémně lehký Airball míček s hroty, díky čemuž plní zároveň i další účel – kromě zábavy pro vašeho psa přináší výhodu i v podobě čištění zubů a chrupu.

Čmuchací kobereček

O něco rafinovanější hračku představuje takzvaný čmuchací kobereček. Jde o střapatý kobereček, který má spoustu různých záhybů – lze do něj schovat spoustu pamlsků. Pes se pak musí snažit, aby se k nim dostal. Jde o stimulační aktivitu, která dokáže psa unavit. Nabízí se různé obtížnosti – k dispozici jsou jednoduché podložky, ale i husté dečky s různými kapsičkami a zákoutími.

Lízací podložka

Poměrně podobná je také lízací podložka. U té ale pejsek tolik neprověří svůj čuch. Jde zpravidla o gumovou podložku s různými výstupky – do prohlubní pak můžete namazat jakoukoli oblíbenou pochoutku, například konzervu nebo jogurt. Pokud potřebujete psa zabavit na delší dobu, před podáváním nechte pamlsek v mrazáku. Bude pak těžší vše olízat, díky tomu svého mazlíčka zabavíte na delší dobu.

Všechny tyto hračky jsou praktické – nezaberou místo, nedělají hluk, a přitom nabízí zvířeti značný přínos. Na výběr máte z rozmanitých možností. Objevte to pravé pro svého pejska.

Zdroj foto: Юлия Завалишина / Adobestock.com

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *