Které veletrhy si nenechat ujít?

Aktivně se zajímáte o novinky ze světa bydlení nebo chcete načerpat inspiraci? Pokud tomu tak je, tak byste si neměli nechat ujít alespoň jeden z těchto veletrhů a výstav. Vybrali jsme pro vás několik kvalitních akcí s různým zaměřením, aby si každý našel to své. Připravte si kalendáře a dejme se do toho. Takového výletu totiž zaručeně nebudete litovat.

Rozkvetlý archeopark – 30.3.-14.7. 2019

V rámci architektonického řešení Archeoparku Pavlov vznikla v jeho okolí rozlehlá květnatá louka. Právě ta zahájí dne 30.3. 2019 svou letní sezónu. Na co se můžete těšit? K dispozici vám budou fotografie a položky z odborných herbářů, ve kterých jsou zaznamenány všechny vzácné rostliny rostoucí na této louce. Květnaté louky poskytují útočiště zástupcům z hmyzí a živočišné říše, a jsou tak zajímavou alternativou k pečlivě zastřiženým trávníkům.

Mezinárodní veletrh For Arch – 17.-21.9. 2019

Dokonalý cíl v případě, že vás zajímají nejrůznější rady a aktuality týkající stavebních plánů a čerpání stavebních dotací. Samozřejmě zde ale najdete i novinky a trendy ze stavebnictví. Na For Arch tak můžete vizuální potěšení spojit s čerpáním užitečných informací. Tento veletrh se bude konat v areálu PVA EXPO Praha v Letňanech. Je vhodný pro lidi zajímající se o rekonstrukci, koupi domu či jeho výstavbu, ale i pro zájemce o čerpání dotací jako Dešťovka, Bydlení pro mladé a mnoho dalších.

For Interior – 10.-13.10. 2019

V říjnu na vás čeká ten největší veletrh nábytku, bytového designu a interiéru. Veletrh For Interior najdete v hale PVA v Letňanech a na své si přijdou odborníci i laická veřejnost. Během procházení hal narazíte na rozsáhlou přehlídku nových kolekcí a trendů, na základě kterých se můžete inspirovat třeba u vaší přestavby. Veletrh je snadno dostupný i při transportu MHD.

Moderní dům a byt Plzeň 1.-3.11. 2019

Jedná se již o 13. ročník veletrhu bydlení a stavebnictví. Moderní dům a byt Plzeň se bude konat v Plzni a těšit se můžete na novinky ze světa stavebnictví, bydlení, vytápění a hobby. Výstavu najdete v hale TJ Lokomotiva a vstupné pro dospělé je příjemných 50 Kč. Udělejte si tedy výlet do čtvrtého největšího města v České republice.

Autor příspěvku: Josef Fencl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *