kamery do bytu_PR1

Kamery do bytu jsou spolehlivým strážcem pro každý den

Jedete na dovolenou nebo zůstanete déle v práci. A co se bude dít ve vašem bytě, nenavštíví jej nezvaní hosté? Abyste podobným situacím předešli, je namístě patřičné zabezpečení, které rozhodně nekončí u zámku na dveřích. Ten je totiž pro mnoho zlodějů otázkou několika vteřin, ochrana by měla být mnohem důmyslnější. Být vždy o krok před nenechavci je důležité, zvažte proto ještě další bezpečnostní prvky. Obecně totiž platí jedno jediné – čím více jich budete mít, tím také lépe!

Zařízení mohou mít různou podobu

Jak vypadají dnešní kamery do bytu? Řada modelů by určitě obstála i ve špionážních filmech, jde totiž o velmi sofistikované zařízení. Brýle, budík, nástěnné hodiny, to je jen několik z mnoha podob, které na sebe může podobná elektronika vzít. Cílem je zde totiž v první řadě nenápadnost. Když si zloděj nevšimne, tím lépe! Kamera jej může vyfotit nebo nahrát krátké video, kde mu bude výborně vidět do tváře. A pak už je dopadení podobného pachatele pro vyšetřovatele mnohem snazší! Na výběr je pestrá paleta modelů. Radiobudík jistě nebude nikdo podezírat z nahrávání videa, a právě v tom tkví kouzlo podobných zařízení. Automatický noční přísvit, detekce pohybu, ale i jednoduché nastavení pomocí mobilní aplikace, i to jsou trumfy kamer, které působí jako zcela běžná součást domácnosti.

kamery do bytu_PR2

Obraz můžete sledovat vlastně odkudkoliv

V případě, že je zařízení napojené na domácí Wi-Fi, můžete si živý přenos pustit třeba i na svém PC, na vzdálenosti od domova pak vůbec nezáleží. Snadno zkontrolujete, jestli je vše v pořádku, tak, jak má být! Skrytá kamera tedy může sloužit v mnoha různých případech. Výhodou je hlavně velká variabilita, nabídka na dnešním trhu je hodně pestrá. Přesvědčit se o tom můžete během krátké chvíle sami na cel-tec.cz

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *