Jak vybrat pracovní stůl

Jaký pracovní stůl vybrat do domácí kanceláře

Doba se poměrně rychle změnila a za poslední roky zůstalo hodně zaměstnanců pracovat z domu. To s sebou nese mít vhodné domácí zázemí v podobě vhodně vybavené kanceláře. Většinou to znamená mít k dispozici praktický kancelářský stůl, jenž by měl být dostatečně prostorný, aby pojal všechno potřebné. Podle jakých parametrů ho vybírat?

Polohovatelný pracovní stůl

V obchodech s nábytkem narazíte na různé modely kancelářských stolů, které vesměs sestávají z pracovní desky, případně úložných prostorů. Dokážou uspokojit požadavky většiny zákazníků, protože je možné je volbou materiálu a jeho barvy přizpůsobit vybavení místnosti. Náročnější zákazníci ale budou hledat dál, dokud nenajdou elektrický zvedací stůl, který je výškově nastavitelný. Je možné si ho nechat vyrobit na míru přesně podle svých nároků.

Zvedací stůl dle individuálních požadavků

Základ polohovatelného stolu Liftor tvoří kovová konstrukce, kterou si lze objednat v černé, šedé nebo bílé barvě. Na ni pak patří pracovní deska – z masivu, bambusu či herní deska v síle od 18 do 36 milimetrů. Vybírat lze i rozměrů této desky.

Není problém vyrobit stůl o rozměrech 118 × 60 cm i 180 × 80 cm, případně dle vlastního individuálního přání. Není problémem barevně přizpůsobit desku nebo její tvar. Chcete mít zakulacené rohy nebo výřez do stolové desky? Stačí váš požadavek zadat do objednávky. Dále je možné stůl vybavit různými doplňky – stojanem pro notebook nebo počítač, sběračem kabelů, stolní lampou i kolečky ke stolu a pořadačem kabelů pod stolovou deskou.

Zásuvkový kontejner

Co by to bylo za kancelářský stůl, kdyby mu chyběl úložný prostor pro dokumenty, psací a další potřeby? I zvedací stůl lze vybavit zásuvkovým kontejnerem. V nabídce je v černé, bílé nebo šedé barvě, aby ladil s konstrukcí stolu. Jako doplňkovou službu si lze objednat montáž stolu u vás doma, pokud bydlíte v Praze nebo v Brně.

Zdroj obrázku: Andrey_Popov / Shutterstock.com

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *