vchodové dveře antracit

Jak nechybovat při výběru vchodových dveří do domu

Ne všechno je o vzhledu, i když by se to zrovna u vchodových dveří do domu mohlo na první dobrou nabízet. Určitě je fajn, když přijdete domů a první, co uvidíte, budou pěkné vstupní dveře. Nesmíte ale opomenout další parametry, které jsou mnohem důležitější pro to, aby vám dveře dobře sloužily po další řadu let.

Pozor na nízkou cenu

Našli jste super nabídku za výhodnou cenu a rádi byste vchodové dveře do rodinného domu co nejdříve koupili, aby náhodou nezdražily? Raději si najděte více možností a nabídky pak porovnejte, ať nenaletíte.

S poptávkou se obraťte na specializovanou firmu, která má ve svém portfoliu bezpečnostní vchodové dveře do domu či bytu. Dobrým ukazatelem kvality bude i počet poboček, které společnost po republice má.

Zaměřte se na kvalitu zpracování dveří a levné varianty, které nabízí třeba různé hobbymarkety, raději ignorujte.

Zvolte správnou šířku dveří

Při výběru velikosti dveří myslete na jejich praktičnost. Jakmile si totiž pořídíte kvalitní vchodové dveře do domu, vydrží vám opravdu dlouho. Proto můžou zažít hned několik stěhování nábytku, který se do nich musí vejít.

Standardně jsou vchodové dveře do domu 80 cm nebo 90 cm. Užší dveře si rozhodně nepořizujte.

Bezpečnost až na prvním místě

Vůbec nejdůležitějším parametrem, který si musíte u vchodových dveří do rodinných domů pohlídat, je bezpečnostní třída. Před zloději vás totiž spolehlivě ochrání jen třída 3 a vyšší. Takové dveře jsou odolné proti snaze o překonání běžnými nástroji, které lupiči používají, a zároveň není možné je vysadit.

Dekory vchodových bezpečnostních dveří do domu

V dnešní době už nemusíte automaticky sáhnout po bílých vchodových dveří do domu. Vybírat můžete z široké nabídky barev i dřevěných dekorů. Oblíbené jsou třeba vchodové dveře do domu zlatý dub nebo antracit.

Dobrý dodavatel vchodových bezpečnostních dveří do domu vám s výběrem vhodné barvy rád poradí.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *