moderní dům

Co je hitem v moderních rodinných domech? Víme to!

Trendy spojené bydlením se neustále mění. Pokud plánujete stavbu, nebo rekonstrukci, je dobré vědět, s čím nešlápnete vedle a co dnes patří mezi osvědčené cesty v souvislosti s moderní stavbou. Podívejte se na naše tipy

Správná podlaha

Když jde o volbu podlahové krytiny, můžeme se podívat do minulosti, kdy dominovalo několik různých věcí. Jistě jste i vy jednu takovou ve svém domově měli. Máme na mysli:

  • Dřevené podlahy
  • Koberce
  • Plovoucí podlahy

Nic z toho ale už dnes příliš nefrčí. Trendem je směr, který využívá zajímavý a kvalitní materiál, který i dokonale vypadá. Je to moderní vinylová podlaha. Jenom těžko dnes najdete moderní bydlení, kde není využita. A to jak pro vzhled, tak i odolnost, nebo to, že není na dotek studená.

Zdroj tepla

Možností, jak rodinný dům vytápět, je celá řada. Co ale v případě, kdy si chcete jenom přitopit? Volba je jasná. Nechte si do interiéru nainstalovat populární krbové vložky. Skvělá možnost, jak si užít nejenom krásný pohled na hořící oheň, ale i perfektní možnost, jak na jaře nebo podzim zajistit ohřátí konkrétní místnosti. Navíc připomeňme, že pomocí správně zvolených krbů dokonce není problém ani ohřívat vodu, nebo snadno vytápět celý interiér.

Moderní osvětlení

Bez světla žít rozhodně nejde. Když není to denní, je třeba využívat to umělé. Jak na to? Trendem současné doby je využití LED technologie. Proč? Má nejenom dlouhou životnost, ale mluvíme také o vysokých úsporách. Kromě klasického osvětlení jsou dnes v domech hitem i různé LED pásky, kterými můžete zajímavě bíle, ale i barevně osvítit určitý prostor, který bude na první pohled dokonale vypadat.

Moderní technologie

Jsou spotřebiče, které dnes můžete jednoduše ovládat prostřednictvím Wi-Fi, přímo z vašeho mobilu. Pokud chcete jít s dobou, je to určitě směr, kterým se doporučujeme vydat. Jak pro zajímavost, tak i pro praktičnost.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *