Efektivní snižování teploty v interiéru? Jedině s podlahovým chlazením!

Udržování komfortní teploty v interiérech má vliv na naše zdraví, ale také produktivitu. I v průběhu letních veder spousta z nás musí zůstat produktivní i ve své domácnosti nebo se jen chce cítit příjemně a netrápit se ve vysokých teplotách. Poznejte světový trend podlahového chlazení i Vy a nechejte si do domácnosti instalovat ten nejefektivnější způsob chlazení. 

Zdravotně nezávadné podlahové chlazení rozloží teplotu po celé místnosti

Podlahové chlazení přináší spoustu výhod oproti klasické klimatizaci. Klimatizace díky proudění studeného vzduchu může způsobovat zdravotní potíže jako je bolest v krku, rýma nebo angína. Často bývá problém také moc nízké nastavení teploty, která by se od venkovního prostředí neměla lišit o více než pět nebo šest stupňů. Podlahové chlazení přináší efektivní způsob chlazení s dostatečným výkonem a rovnoměrným rozložením teploty po místnosti. A jak tedy funguje?

Přirozené proudění vzduchu bez nepříjemného průvanu

Před instalací podlahového chlazení mohou přicházet obavy, zda se díky umístění chlazení nebude nízká teplota držet pouze u země. U podlahového chlazení je sice teplota u podlahy nižší než jinde v místnosti, ale maximálně o 4 stupně Celsia. Velkým plusem je fakt, že vzduch v místnosti proudí přirozeně, nevzniká nepříjemný průvan a přenos tepla probíhá především radiací. Váš rodinný rozpočet rozhodně potěší, že se jedná o energeticky úsporné řešení. Inteligentní systém podlahového chlazení totiž umí jednotlivá zařízení zapínat přesně ve chvíli, kdy je to skutečně potřeba a vyhnete se tak zbytečnému vyhazování financí. Nechte si podlahové chlazení instalovat od společnosti AEROFLEX, a.s. a využijte jejich možnosti plošného systému vytápění a chlazení v jednom, které Vám bude dělat radost i v zimních měsících.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *