Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna se vyznačují výbornými tepelněizolačními vlastnostmi

Pro výrobu oken se v současné době používají plast, dřevo a taktéž hliník. Právě přírodní materiál přináší spoustu benefitů, a proto nachází uplatnění v pasivních a nízkoenergetických rodinných domech. Pokud tedy plánujete výměnu oken, je na čase poohlédnout se po kvalitních produktech s dlouhou životností. V následujících řádcích se zaměříme na dřevěná eurookna.

Jestliže jsou ve vašem hledáčku dřevěná eurookna, rozhodně neprohloupíte. Vedle moderního vzhledu se pochlubí i výbornými tepelněizolačními vlastnostmi, což oceníte především během zimních měsíců, přičemž výrazně ušetříte za vytápění.

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna vás nadchnou po všech stránkách

Velice populární jsou sice plastová okna, nicméně po estetické stránce si vás podmaní dřevěná okna, protože jsou nejen ve stroze moderním stylu, ale i v rustikálním. Záleží tedy i na tom, v jakém duchu se nese samotná nemovitost.

Dřevěná eurookna se vyznačují dlouhou životností, která je ještě delší než u plastových alternativ. Dřevo je přírodní materiál, který je možné v případě poškození snadno opravit. Když už zvolíte dřevěný vzhled oken, je nezbytné zaměřit se i na vstupní dveře. V takovém případě na scénu nastupují dřevěné dveře.

Dřevěná eurookna

Dvojsklo, nebo spíše trojsklo?

Odpověď není možné jednoznačně poskytnout, neboť opět záleží na konkrétní nemovitosti. V některých postačí dvojsklo, pro jiné je lepší trojsklo. Seženete různé varianty eurooken. Dvojsklo se doporučuje pro starší nemovitosti, zatímco trojsklo pro nízkoenergetická stavení.

Jestliže hledáte společnost, která se zaměřuje na prodej oken a dveří, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti Eurookna a dveře Miloš Barvínek. Více informací o samotné společnosti najdete přímo na stránce www.barvinek.cz.

Zdroj fotografií: barvinek.cz

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *