Do moderních ložnic patří vestavěné skříně na míru

Zapomeňte na staré uspořádání ložnice. Je načase upravit ložnici tak, jak má moderní ložnice vypadat. Včetně pořádné šatny, kterou dokonale zastoupí vestavěná skříň.

Dvojpostel, dva noční stolky, dva peřiňáky, dvě šatní skříně, a když byla ložnice při nákupu luxusní, tak ještě toaletní stolek – tak jestli vaše ložnice vypadá pořád takto, je čas na změnu. Ale ani trochu modernější uspořádání bez velké vestavěné skříně není tím správným. Základem každé ložnice je dnes především pořádná postel a vestavěná skříň. Vestavěné skříně se svým zrcadlem nahradí i toaletní stolek. Zastoupí místo pro ukládání oblečení, sezónních přikrývek, ale i povlečení. Nabízí obrovský a perfektně uspořádaný prostor, jaký nikde jinde v bytě nenajdete.

Jak vypadá dobrá vestavěná skříň do ložnice?

Vestavěné skříně do ložnice musí být skutečně vestavbou ode zdi ke zdi a od podlahy až po strop. Každý vynechaný milimetr znamená místo, které nám znesnadňuje úklid. Každý vynechaný centimetr nás ubírá o úložné prostory ve skříni. Nechte si proto připravit na míru návrh skříně zdarma. Na webových stránkách Levne-skrine.cz máte možnost v konfigurátoru svépomocí navrhnout vestavěnou skříň a mít v ruce i předběžnou představu o tom, na kolik vás vše vyjde. Třeba si vyzkoušíte, jestli jste ochotni investovat do posuvných dveří. I když ty jsou skutečně přidanou hodnotou k nezaplacení.

Důležitá jsou střeva skříně

Bez pořádné výbavy není pořádná skříň. Je dobré promyslet si vnitřní vybavení skříně a neváhat do něj investovat. Pouze díky tomu dokážete svoji novou vestavěnou skříň využít do posledního detailu. I levné skříně dnes umí chytře uložit i vaše šperky, boty, spodní prádlo či třeba kabelky.

Když máte prostor na šatnu

Patříte mezi ty šťastlivce, kteří mají na ukládání oblečení celou samostatnou šatnu? Ale pozor, ani ta vás nespasí, pokud ji správně nevybavíte. I do ní se vám bude hodit vestavěná skříň, i když tentokrát nemusíte instalovat dveře. Vystačíte si se základním korpusem a vnitřním vybavením.

Šatnu a úložné prostory si navíc můžete udělat všude, kde máte nevyužitý prostor. Zejména v rodinných domech se najde celá řada atypických prostor, kam nejde klasický nábytek zapasovat a jsou to nevyužité kouty či dokonce poměrně rozsáhlé nevyužité prostory. Typicky pod schody a v podkroví. Vestavěné skříně se dají instalovat i do těchto míst. Váš interiér se, pokud jde o úložné prostory, doslova nafoukne. Kamkoliv instalujete posuvné dveře, získáte kolem skříně bez problémů využitelný prostor.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *