zásypový písek na dlažbu

Zásypový písek na dlažbu má hned několik možností využití

Dlažba ložená do písku je dnes nejoblíbenějším a nejvíce doporučovaným způsobem zpevnění terénu kolem domu i příjezdových cest či zahradních cestiček. Hodí se též pod různé pergoly a přístřešky. Kvalitně položenou a funkční dlažbu tvoří však rovněž dobře zvolený zásyp. Sand zásypový písek na dlažbu z nabídky Sakret je jemný suchý křemičitý písek vhodný do spár betonových dlažeb.

Písek pro zahradu

Zásypový písek na dlažbu Sand najde v rámci zahrady uplatnění nejen jako zásyp betonového dláždění zahradních cestiček, ale hodí se i pro vylepšení substrátů. Pokud pečlivě studujete, jaký substrát je vhodný pro ty které rostliny, víte, že se obvykle při jeho míchání doporučuje přimíchávat písek. Právě jemný křemičitý písek od Sakret je pro míchání do substrátu ideálním. Na zahradě pak může mít tento písek ještě jedno uplatnění. Lze jej využít na pískování trávníku. To patří k základní péči o dobře pěstěný trávník.

Písek pro hru

Přemýšlíte, jaký písek do dětského pískoviště? Sand zásypový písek se hodí i pro zábavu našich dětí – tedy do pískoviště. Ale perfektně poslouží i na různých hřištích, především pro plážový volejbal. Písek je zcela hygienicky nezávadný. Hřiště, zejména dětské, je však nutné následně zakrývat. Především kvůli kočkám.

Pro stavbu i když jde do tuhého

Zásypový písek je potřebný i v situacích, kdy budujeme inženýrské sítě, nebo taháme jiné instalace. Ať již jde o budování přívodu kanalizace a obsypání trubek, nebo třeba podzemní rozvody vody či elektřinu po zahradě. Vždy tyto instalace perfektně chrání.

V zimě pak najde zásypový písek ještě jedno uplatnění. Hodí se jej mít po ruce, když potřebujeme zajistit neklouzavé chodníky či příjezdovou cestu. I na to je Sand zásypový písek od Sakret vhodným.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *