krabice_praha_PR

Výroba kartonových krabic

S rozvíjejícími se e-shopy a vzrůstajícím tlakem na různé zásilkové společnosti, stále více stoupá i potřeba obalového materiálu včetně kartonových krabic. Pro mnoho začínajících firem jsou velké společnosti nevýhodné a potřebují dodávky v menším množství. Ty si můžete zajistit například od společnosti Krabice, s.r.o.

Menší kartonážní společnosti s mnohaletou zkušeností v oboru, které mohou dodat různé velikosti krabic a obalů včetně těch vyrobených na zakázku dle požadavků zákazníků, jsou stále vyhledávanější. Ať už chcete krabice z lepenky nebo klopové krabice, neváhejte se proto na firmu obrátit. Součástí nabídky je i expresní výroba. 

Různé druhy lepenek

Kvalitu obalů zaručuje materiál od renomovaného zpracovatele vlnitých lepenek přímo z Německa. Třívrstvá vlnitá lepenka – 3VVL je k dispozici hned se třemi typy vln. U pětivrstvé vlnité lepenky – 5VVL jsou to dva typy. Standardní barvou povrchů lepenek je hnědo hnědá, bílo hnědá a bílo bílá. Není však problém zajistit speciální kartonové krabice na zakázku. Nejprodávanější typy a rozměry krabic jsou skladem.

Nakupujte výhodně

K dispozici je prodej krabic přímo ze skladu, které jsou ihned k odběru, ale i jejich rozvoz. Můžete také využít nestandardní rozměry krabic z vlastní nadprodukce s výraznou slevou. K usnadnění balení si můžete rovnou objednat příslušenství k balení, jako je lepicí páska, bublinková a ovíjecí folie nebo dvouvrstvá vlnitá lepenka v rolích. Složitě nemusíte shánět ani výplňový materiál z vlnité lepenky k fixaci baleného zboží v obalu, který je navíc ekologický a 100% recyklovatelný

Zakázková výroba papírových obalů na objednávku

Zakázková výroba papírových obalů z vlnité lepenky v různých kvalitách se odvíjí podle přání zákazníka. Tvarový výsek od 20 ks je bez vedlejších nákladů. Při větších sériích je zajištěna výroba i s uskladněním výsekového nástroje. Běžně jsou objednávky zpracovány do 5 pracovních dnů. Samozřejmostí jsou krabice, proklady, mřížky, křížové přebaly i výroba pěnových výplní k fixaci baleného zboží.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *