Unikátní funkcionalistická Vila Na Úbočí

Architektonický skvost v Praze Libni je opravdu unikátní. Cena se pohybuje kolem 42 000 000 korun. Vila ve věčně moderním slohu, to je Vila Na Úbočí, kterou projektoval významný architekt a spoluautor Veletržního paláce jménem Josef Fuchs v roce 1929. Je typickou ukázkou vyspělosti jeho funkcionalistického myšlení. Vilu se v poslední době podařilo neobyčejně citlivě zrekonstruovat. Během oprav byl zcela respektován a zachován původní architektonický sloh, a to i se všemi jeho detaily. Interiéry a všechny vnitřní prostory tohoto domu zároveň nabízí možnost využít moderních technologie.

Vila Na Úbočí

Jde o klasické dílo, které v sobě snoubí prvorepublikovou eleganci, přehlednost i praktičnost členění a účelný moderní design. Tato architektonická perla se nachází v krásné vilové čtvrti s panoramatickým výhledem na matičku Prahu. Může se stát i vaším jedinečným domovem. Pokud na ni zrovna nemáte, třeba vyhrajete v loterii Eurojackpot nebo Euromillions, stačí si jen vsadit. Vila Na Úbočí nabízí úchvatný obytný prostor v podobě velmi vzdušné a velkorysé dispozice o velikosti prostoru 363 m². Poskytne všem členům vaší rodiny naprosté soukromí. Neopomenutelnou jistotou je garáž na 2 auta. V místě této vily máte veškerou občanskou vybavenost i mnoho příležitostí ke sportu a procházkám po okolí. Nedaleká cyklostezka lemuje břeh Vltavy, k dispozici jsou blízké tenisové kurty, bazén a fitness centrum.

Stylové bydlení plné komfortu

O denní světlo tu nebude nouze. Velká okna jej propouští do domu více než dostatek. Komfort a pohodlí vám zajistí hned 4 koupelny, 3 samostatné toalety, 5 ložnic, 2 kuchyně a dohromady 7 obytných místností. Jsou zde celkem 3 terasy, kryté venkovní sezení, zimní zahrada i venkovní zahrada, klimatizace, příprava na krb a 2 garážová stání. Protože jde o patrovou vilu, 2 pokoje se nacházejí v prvním patře a účelně navazují na rozlehlou terasu o velikosti 37 m². K dispozici je také zahrada, v níž se na rozdíl od mnoha novostaveb dá naprosto nerušeně během léta odpočívat v příjemném stínu vzrostlých stromů. Na časné jaro a slunečný podzim se můžete uchýlit do zimní zahrady navazující na hlavní obytný prostor. Příjemné trávení zimních večerů vám v obývacím pokoji zajistí založená příprava na hřejivý krb.

Možnost vícegeneračního bydlení

V suterénu se nachází velmi praktický byt o velikosti 2+1 s rozlohou 59 m² a s krytým venkovním sezením o velikosti 11 m². Pokud řešíte vícegenerační bydlení, je to přesně to, co hledáte. Může však sloužit jako investice k pronájmu nebo třeba jako ubytování pro hosty. Součástí této jednotky je kryté venkovní posezení a samozřejmostí je i samostatný vstup do bytu, který tak poskytuje velmi příjemné soukromí. Stejně tak může posloužit první a druhé patro jako samostatné bytové jednotky, ať už pro dospělé děti nebo pro rodiče. Terasa v nejvyšším patře je dostatečně prostorná a kromě výhledu zde můžete také užívat společné večery v širším rodinném kruhu. Takový dům můžete mít třeba hned. Stačí sáhnout hlouběji na svém bankovním účtu, nebo vyhrát v loterii Eurojackpot nebo Euromillions.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *