stěhování

Stěhování na klíč – co to je?

Nikoho už asi nepřekvapí pojem stavba na klíč, slýcháváme o zpracování projektu na klíč a lecjaká cestovní agentura už nabízí i naplánování dovolené na klíč. Co ale stěhování na klíč, co si pod tímto představit? Stejně jako v ostatních oborech, i tady jde o poskytnutí služby dle individuálních požadavků a specifických potřeb zákazníka, jež má za cíl jeho maximální spokojenost. Tyto služby by tedy měly být komplexní, kvalitní a obsahující vše, co klient požaduje a potřebuje. A v ideálním případě i něco navíc.

Jak probíhá stěhování na klíč?

Základem všeho je domluva a komunikace. To znamená, že v první fázi nám zákazník sdělí, co vše je předmětem stěhování, odkud kam je potřeba věci převézt, zda je potřeba zajistit balení, demontáž a montáž nábytku a odpojení elektrospotřebičů. To vše jsme schopni standardně zajistit, ať už bezplatným zapůjčením šatních boxů a krabic, nebo kompletním zabalením stěhovaných věcí do ochranných folií. I již zmíněné rozmontování a opětovné složení nábytku je velice žádanou a pro zákazníky velmi užitečnou službou.

stěhování

Pevná cena, sedm dní v týdnu

Na základě těchto informací, které nám sdělíte po telefonu, nebo přímo v místě stěhování, jsme schopni vytvořit konečnou cenovou nabídku. Po jejím vzájemném odsouhlasení se nemusíte bát žádného navýšení či dodatečných poplatků. Navíc stěhujeme každý den, v kteroukoliv denní dobu a za každého počasí. Plně se tak dokážeme přizpůsobit potřebám klienta a vyjít mu plně vstříc.

stěhování

A po stěhování? Uklidíme veškerý vzniklý nepořádek, věci rozmístíme dle vašich pokynů a budete-li si to přát, nepotřebné věci za vás odvezeme do sběrného dvora. A ačkoliv jsme nadmíru opatrní a náš tým tvoří opravdoví profesionálové, pro všechny případy jsme vůči vzniklým škodám kryti pojistkou. Takhle tedy funguje stěhování na klíč od stěhovací firmy Profigrouprychle, levně a spolehlivě dokážeme nepříjemné starosti stěhování proměnit v bezproblémovou záležitost.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *