iphone_kryt_PR

Skvělý vánoční dárek pro mobilní nadšence

Máte ve své blízkosti někoho, pro koho je smartphone důležitou součástí každodenního života? Pak máte dárek k Vánocům jasný. Nemusíte mu hned kupovat nový mobil, ale můžete mu vylepšit ten stávající prostřednictvím pěkného a praktického příslušenství. Nenápadně si ale zjistěte, co by se dotyčné osobě hodilo, případně jaké značky jsou blízké její srdi. Máme pro vás pár tipů jako inspiraci.

Kryt na mobil

Zdá se to být jako obyčejný dárek, nad kterým se obdarovaný ani nepozastaví, ale není tomu tak. Vyberte klidně dražší kryt s vlastnostmi, které by vaše blízká osoba ocenila. Může to být odolný bumper kryt, který je skvělý pro turisty. Ochrání telefon téměř při každém pádu.

Člověku, který si ráno u snídaně čte místo papírových novin zprávy z mobilu, určitě udělá radost kryt na mobil s malým vysouvacím stojánkem, případně samostatný stojánek.

Pokud chcete něco více od srdce, volte personalizované pouzdro na mobil. Můžete na něj nechat vytisknout společnou fotku, fotku z oblíbené dovolené, nebo originální obrázek od dětí. Je to jen na vás.

Držák na mobil do auta

Další skvělý dárek je kvalitní držák na mobil do auta. Lidé si často kupují jen ty levné, které se hned rozbijou. Pokud má vaše blízká osoba například iPhone 12 a výš, můžete jí koupit držák na mobil s MagSafe systémem a dobíjením v jednom. Telefon pevně drží přicucnutý na držáku a zároveň se nabíjí. Existují také magnetické držáky na jiné než nejnovější iPhony s MagSafe. Stačí si přilepit plíšek na mobil či na obal a samotný nenápadný držák se pak vloží do mřížky.

Selfie a stativ v jednom

Skvělá věcička pro milovníky fotografie. ne každý má tu možnost s sebou tahat velké fotografické vybavení a některé dnešní mobily už dělají velmi kvalitní fotografie. Ale taková selfie tyč se stativem dokáže udělat ještě lepší fotky – z lepší perspektivy a stativ se zase hodí na focení za šera či ve tmě či při skupinové fotografii. A navíc takováto věcička nezabere ani moc místa. Komu z vašich blízkých se bude hodit?

Přenosný reproduktor

Toto je zase něco pro milovníky hudby či mluveného slova. Přenosný reproduktor, který se spojí s telefonem prostřednictvím bluetooth udělá obdarovanému dobrou službu. Pokud koupíte nějaký kvalitnější kousek. myslete také na to, kde ho bude daná osoba používat. Pokud čeká reproduktor těžký život – neustále přenášení, kempování, zavěšení v koupelně… – určitě se mu bude hodit takový, který je voděodolný a vydrží nějaký ten pád.

Power banka

Externí zdroj energie je skvělý pro lidi, kteří jsou neustále v pohybu. Pro milovníky turistiky, skialpinismu, lyžování, pro ty co pracují v terénu… Powerbanku vybírejte také podle odolnosti, podle toho, jakou kapacitu má, kolik mobilů je schopná nabíjet zároveň a jak rychle. V dnešní době jich máte na výběr kvantum, proto je dobré si v tom udělat jasno. Někomu může udělat radost také dobíjecí kryt, která však musíte pečlivě vybírat přesně na model telefonu, který vlastní člověk, kterého chcete obdarovat.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *