AZrent

První jarní grilovačka ve velkolepém stylu

Sněhy konečně tají, sněženky se derou na svět – jsou to dva jasné signály příchodu jara. Začnou práce na zahradě a konečně si budete moci posedět venku. A k takovému odpočinku rozhodně patří nějaká grilovaná pochoutka. Překvapte své přátele a rodinu tím, že pro ně uspořádáte parádní venkovní párty. Jak na to a co vše budete potřebovat?

Kvalitní gril se dá půjčit

Abyste mohli připravit vybrané pochoutky, potřebujete menší gril. Jenže když je venku ještě trochu chladno, není úplně lehké ho udržet v dobré provozní teplotě. Odhodlejte se a zorganizujte párty ve velkém stylu. Na klobásky a steaky pro jednou zapomeňte, hosty určitě mile překvapíte, když se ve velkém grilu bude motat selátko. Kde sehnat potřebné vybavení? Pomůže půjčovna grilu AZrent.

azrent

Kromě grilu nabízí palivo i veškeré příslušenství. Dokonce si můžete půjčit i vozík, na kterém gril snadno dovezete až k vám domů. Objednejte si i čištění, bude to pro vás mnohem příjemnější. Pronájem grilů na sele není vůbec drahý. Když si velký gril na sele půjčíte na celý víkend, vyjde vás to na pouhých 1 100 Kč. Jak správně sele grilovat? Je potřeba udržovat stabilní teplotu a pravidelně ho potírat marinádou. Přidejte do ní hodně koření (pepř, sůl, paprika a špetka chilli) a také pivo.

Stany a program  

Na jaře je počasí vrtkavé, proto je lepší mít otevřená zadní vrátka. U AZrent si lze půjčit i párty stany, které spolehlivě ochrání před jarním deštěm.

azrent 2

Rozhodně také nesmíte podcenit přípravu programu. Dejte si s tím práci a vymyslete různé společenské hry. Spolehlivě zabaví například karaoke, tancování v páru s jablkem mezi čely apod. Jistě toho vymyslíte mnohem více. A co k pití? Ke grilovanému vepřovému masu se samozřejmě nejlépe hodí pivo. Nezůstávejte ale jen u něj. Pohrajte si s welcome drinkem. Ten se může nést třeba ve stylu léta. V tomto článku najdete inspiraci na několik úžasných míchaných nápojů.

 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *