Multifunkční skladovací kontejnery

Garáž, mobilní sklad a zahradní přístřešek? Ne, mobilní skladový kontejner!

Montované skladové kontejnery z portfolia renomované domažlické společnosti Kovobel jsou nadmíru multifunkčními jednotkami. Uskladníte v nich prakticky vše, co v exteriéru svého domu potřebujete mít po ruce a ne zrovna na očích. A k tomu jsou mobilní. Jakmile na jednom místě doslouží, snadno je přemístíte na místo jiné.

Všestranné možnosti využití

Mobilní sklad, přístřešek na auto, kola, dřevo, zahradní techniku a nářadí, popelnice či jen tzv. self storage na všechno, co vám v interiéru vašeho domu či bytu zabírá místo, ale nemáte srdce se toho definitivně zbavit. To jsou možnosti využití mobilních skladovacích kontejnerů Kovobel.

Vyšperkujte si svůj kontejner k dokonalosti

Svůj mobilní kontejner navíc máte možnost dovybavit celou řadou příslušenství, jako jsou regálové systémy, dvoukřídlé i jednokřídlé dveře, okna, dělící stěny, držák lahví, nájezdová rampa, ventilační mřížky atd. Rovněž se vám nabízí možnost vyztužení střechy a sofistikované ochrany proti zlodějům.

Ocelová, nebo dřevěná podlaha?

Zvolit si však můžete i podlahu. Je libo dřevěnou? Máte ji mít. Stejně jako ocelovou. Nebo byste rádi střechu s průsvitným pruhem, díky němuž bude do kontejneru proudit dostatek denního světla? Ani ta nebude problém. Svůj kontejner si v podstatě můžete sami navrhnout.

Kontejnery několika rozměrů

Doporučujeme začít rozměrem. V nabídce totiž jsou kontejnery několika velikostí – nejmenší kontejner je dlouhý 2,5 metrů a ten největší je šestimetrový. Možné jsou kontejnery třímetrové, čtyřmetrové a pětimetrové. Na stránkách výrobce (www.kovobel.cz) však najdete celou řadu dalších atypických rozměrů, z nichž si zcela jistě vyberete takový, který vám bude maximálně vyhovovat. Kontejnery navíc můžete bez problémů k sobě spojovat. Praktické, že?

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *