STIHL M207S002

Motorové pily STIHL v Praze

STIHL je výrobcem široké škály různých modelů řetězových pil. Pro jakýkoliv účel proto najdete v nabídce optimální typ stroje, který přesně odpovídá vašim potřebám. U všech modelů motorových pil jsou uplatňovány inovativní technologie, vysoce sofistikované funkce pro pohodlnou práci i zcela nekompromisní kvalita. 

Vlastnosti motorových pil STIHL ocení profesionálové, ale i ti, co pracují s motorovou pilou jen příležitostně. Bezpečnost při práci a manipulaci s motorovou pilou je jedním z nejdůležitějších parametrů při konstrukci motorových pil značky STIHL. 

Motorové pily pro zemědělství a zahradnictví

Všechny motorové pily jsou vybaveny speciálními bezpečnostními prvky. Při práci však vždy použijte ochranné prostředky, ochranné kalhoty s vložkou chránící proti pořezání, obuv s přilnavou podešví a ocelovou špičkou, ochranu obličeje i uší před hlukem. Motorové pily a další technika vám pomůže s prořezáváním stromů, probírkou dřevnatých porostů, údržbou zahrady i domu nebo přípravou palivového dřeva na zimu. U zahradní techniky oceníte jednoduchý provoz i ergonomický tvar.

Obchod Dobrepilky.cz

Obchod Dobrepilky.cz se specializuje na prodej i záruční a pozáruční servis zahradní techniky značek STIHL, Viking, Hitachi a Makita. Motorové pily pro zemědělství a zahradnictví doplňují vyžínače, křovinořezy, zahradní nůžky, motorové rosiče, rozbrušovací stroje, jamkovače, vysokotlaké čističe, motorové foukače či vysavače značky STIHL. Zahradní technika Viking zahrnuje elektrické a benzínové sekačky, žací stroje na vysokou trávu, provzdušňovače trávy, zahradní traktory, štěpkovače a drtiče dřeva.

Vše pro profesionály i domácí kutily

Pokud už vám doma řetězová pila nechybí, v široké nabídce najdete i vrtací a bourací kladiva, vrtačky, brusky, leštičky, diamantové řezačky, pily, hoblíky, frézy, nůžky na plech, prostřihovače, elektrocentrály, horkovzdušné pistole, míchadla, tlakové myčky, lesní i zahradní techniku a další produkty značky Makita.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *