Krátkodobý pronájem

Jste v situaci, kdy máte prázdný byt a chcete, aby vám vydělával? Příjem z pronájmu bez starostí zní skvěle. Ve světě přece podobné systémy, kde si lidé pronajímají byty klidně jen na pár dní, přece fungují. Ale jak začít? Co zařídit? Kde se prezentovat? Jak shánět nocležníky? A co to nechat na lidech, kteří se v tom výborně vyznají.

Využijte vzrůstající trend

Proč se lidé přesouvají z hotelových pokojů k možnosti krátkodobého pronájmu cizího bytu? Oproti hotelu získají větší prostor a menší cenu. Pobyt v bytě je také mnohem privátnější než hotelový pokoj. Vytváří to tedy ideální podmínky majitelům bytů umístěných v turisticky navštěvovaných lokalitách. Nebo naopak v odlehlých lokacích, kam si lidé jezdí odpočinout.

Je to pro vás vhodné?

Bohemian Estates se navíc postarají o zhodnocení nemovitosti. Na jeho základě se rozhodne, jestli je ve vašem případě krátkodobý pronájem lepší než pronájem dlouhodobý. A ve většině případů tomu tak je.

Zbaví vás starostí a problémů

Během pronájmu navíc převezmou vaše starosti. Sami se budou starat o hledání zákazníků a o jejich spokojenost. Pokazí se lednička? Je potřeba uhradit zálohy? O všechny tyto úkony se postarají, a vy jen budete spokojeně sledovat, jak z pronájmu profitujete. Zařídí také pravidelné úklidy. Použité ručníky a povlečení budou vyčištěny v profesionálních prádelnách. Pravidelně se také kontroluje opotřebení vybavení bytu. Další výhodou krátkodobého pronájmu je snížení opotřebení jeho výbavy.

Zajistí zákazníky

Snadnější obsazení bytu zajišťují jejich možnosti. Spolupracují s mezinárodními společnostmi, jimž nabízejí byty pro ubytování jejich zaměstnanců. To stejné platí i pro komunikaci s cestovními agenturami. Mají tak výrazně větší možnosti, kterých můžete využít pro vaše dobro.

Byt vám tak sám vydělává a vás to nestojí téměř žádné úsilí. Navíc v něm během volných termínů můžete stále přebývat.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *