kartonové krabice

Kartonové krabice

Ptáte se na využití kartonových krabic? Pomohou vám při stěhování, přenášení dokumentů, přepravu potravin, uschování starého oblečení atd. Je to jeden z nejpraktičtějších pomocníků v domově. Lidé už je nějakou dobu používají, a vypadá to, že se ještě dlouho používat budou. Navíc jsou dnes již všemožně tvarované tak, aby vám co nejvíce usnadnily práci. Speciální krabice na stěhování, na víno, pro zasílání poštou, archivaci a podobně. Mnohé navíc těší, že se na rozdíl od plastových boxů jedná o ekologický produkt, tudíž je možné použité recyklovat.

Bezpečné zasílání

Jak vám ale kartonová krabice pomůže, když vlastníte e-shop? Vaší potřebou je přece dostat zboží co nejrychleji k zákazníkovi. To ano, ale důležitý je také stav dodávaného zboží. Zvolením kvalitní úložné krabice s optimální velikostí zamezíte poškození obsahu. Ideální jsou krabice z třívrstvého kartonu. Zákazník navíc dostane pohledný balík, což mu jen zlepší názor na vaši službu.

Jako v peřince

Zbylý prostor mezi produktem a stěnami krabicemi je důležité vyplnit. V opačném případě se během převozu může obsah dát do pohybu a před poškozením ho neochrání ani správně zvolená krabice. Ideálně tak použijte co nejvíce vnitřního polstrování. Doporučuje se použití pěnových granulí nebo bublinkové fólie. V krizových momentech můžete sáhnout i po novinách. Ty je ale důležité zmačkat. Celý balík následně pevně oblepte lepící páskou, aby nehrozilo jeho otevření.

Konec hledání dokumentů

Ale kam potom schovat veškeré faktury a dodací listy? Skládat je neustále do šuplíku ideální není. V tu chvíli vám pomohou papírové krabice, které vám usnadní roztřídění dokumentů podle nejrůznějších kritérií. Ale zapomeňme chvíli na e-shopy. Tyto archivační boxy vám pomohou i doma. Uschování rodinných alb, dětských výkresů i důležitých dokumentů. A úkol, který nevyřeší kartonová krabice, vyřeší větší kartonová krabice.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *